Magazin
06 Eki 2020 08:29 Son Güncelleme: 06 Eki 2020 08:33

Ünlü oyuncudan tepki çeken Azerbaycan ve Türkiye mesajı

Azerbaycan işgal altındaki topraklarını Ermenistan’dan kurtarmaya yönelik yaptığı operasyonlarına devam ederken, Kim Kardashian'ın ardından oyuncu Dylan Sprayberry de Ermenistan'a destek mesajı yayınladı.

Google Haberlere Abone ol

Teen Wolf dizisi ile tanınan oyuncu Dylan Sprayberry, Azerbaycan topraklarını işgal eden Ermenistan'a destek mesajı yayınladı.

ABD'li oyuncu Sprayberry, “Türkiye ve Azerbaycan silahlarını bırakırsa barış olacak. Ermenistan ve Arztkah silahlarını bırakırsa soykırım olacak" ifadelerini kullandı. 22 yaşındaki genç oyuncunun bu mesajına Türkiye'den ve Azerbaycan'dan birçok sosyal medya kullanıcısı tepki gösterdi.

KARDASHIAN'IN PAYLAŞIMINA TEPKİLER YAĞMIŞTI

Geçtiğimiz günlerde ise Twitter hesabından paylaşımlarda bulunan Ermeni kökenli ABD vatandaşı Kim Kardashian, Ermenilerin Karabağ'da saldırıya uğradığını iddia etmişti.

Kardashian, tepki çeken twitlerinde Ermenistan'ın sebepsiz saldırıların ve dezenformasyon kampanyasının kurbanı olduğunu ileri sürerken, Azerbaycan'ın savaş propagandası yaptığını ve sosyal medyayı bloke ettiğini savunmuştu.