Magazin
21 Nis 2018 12:18 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:10

Ünlü oyuncudan jet nikah! 24 saatte hem nişan hem düğün yaptı!

Seksi oyuncu ve sunucu Seray Sever, 34 yaşındaki sevgilisi Eray Sünbül ile 24 saat içerisinde önce nişanlandı, ardından nikah masasına oturdu.

Google Haberlere Abone ol
Ünlü oyuncu Seray Sever, Eray Sünbül ile nikah masasına oturdu. Bodrum'a gelin gelen Seray Sever mutluluktan gözyaşlarına boğuldu.

MUMLARI ÜFLERKEN ÇOCUK DİLEĞİNDE BULUNDU

Ünlü oyuncu Seray Sever ve iş adamı eşi Eray Sünbül düğünün ardından aileleri ve yakın arkadaşları ile beraber bir restoranda yemek yedi. Belediye Başkanı Kocadon'un da katıldığı yemek sonrasında çift düğün pastasını kesti. Tüm aile üyeleri ile beraber kesilen pastanın ardından Sever ve Sümbül düğün pastasını bir birlerine yedirdiler. Ünlü oyuncu pasta mumunu üflerken çocuk dileğinde bulundu.BODRUM'A YERLEŞİYOR

Bodrum'da bir düzen kuracağını da sözlerine ekleyen Ünlü oyuncu "Eray eskiden berri Bodrum'u seviyor ve istiyor. İnşallah evlat sahibi olduğumuzda çocuğumuzu Bodrum'da yetiştirmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

"İNŞALLAH BİR EVLAT SAHİBİ OLURUZ"

Bebek istediğini söyleyen Seray Sever, "Her şey nasip. Gelin ata binmiş ya nasip demiş. Birkaç ay evliliğin keyfini çıkaralım. Evlilik cüzdanını sallaya salaya dolaşalım havamızı atalım. Evliliğin biraz keyfini sürelim tabii ki çocuk istiyoruz. Evliliğin en büyük amacı tam aile olmak ve evlat sahibi olabilmektir. Her şey nasip kısmet işidir. İnşallah bir evlat sahibi oluruz" dedi.

"EVDEN AĞLAYARAK ÇIKTIM"

Sürekli bir ağlama halinde olduğunu belirten Sever, "Biz Eray ile bir birimizi çok seviyorduk. 1 günde herkese sürpriz oldu. Evlilik hazırlığı yorucu bir şeymiş. Çok mutlu bir yorgunlu bu koşuşturmaca. Evden ağlayarak çıktım ve hep bir ağlama halindeyim. Biraz fazla duygusal oldu ama çok mutluyum. Bodrum'u çok seviyoruz ve Bodrum'da yaşadığımızı hissediyoruz. Ailenin büyük çoğunluğu Bodrum'da olunca burada yapalım düğünü dedik" ifadelerini kullandı.

NİKAH ŞAHİDİ ERKEK KARDEŞİ OLDU

Seray Sever'in kardeşi Soner Sever ise ablasının mutluluğuna şahitlik ettiğini belirterek, kız evi naz evidir dediklerini ve ablasını istemeye geldiklerinde hüzünlü bir mutluluk yaşadığını anlattı. Ünlü oyuncu Sever'in nikah şahidi de olan erkek kardeşi, ablasına mutluluklar diledi.

Seray Sever'in eşi Eray Sünbül'ün heyecanı ise dikkatlerden kaçmadı. Çiçeği burnunda çifti yalnız bırakmayan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ise Sünbül ve Sever'e bir ömür boyu mutluluklar diledi.

İkilinin düğün ve nişanından kareler;