Magazin
20 Eyl 2021 10:52 Son Güncelleme: 20 Eyl 2021 11:34

Ünlü oyuncu Serdar Gökhan Altın Koza Film Festivali'ne neden çağrılmadı?

Ünlü oyuncu Serdar Gökhan 24 TV'de yayınlanan Esra Elönü'nün Arafta Sorular programına konuk oldu. Ünlü oyuncu Adana Altın Koza Film Festivali'ne neden çağrılmadığıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

24TV'de yayınlanan Arafta Sorular programında bu hafta Esra Elönü'nün konuğu ünlü oyuncu Serdar Gökhan oldu.

Duayen aktör, Adana Altın Koza Film Festivali’ne neden çağrılmadığını anlatırken, "onlardan değilseniz sanatçı bile saymıyorlar" anlayışına dikkat çekti.

"ÇAĞIRMAZLAR BENİ"

Bu tür organizasyonların belli bir güruh tarafından ele geçirildiğini belirten ünlü oyuncu şunları söyledi:

"Adana Altın Koza festivali olur oralara çağırılmam çünkü belli bir güruh oraları ele geçirmiş. Çağırmazlar beni. Hayır ihtiyacım yok çağırmasınlar. Ben de o güruhun içinde olmak istemiyorum zaten. Çünkü ben o güruhta olsam muhakkak bir şeyler çıkar ortaya. Başım belaya girer. Çünkü akılalmaz laflar ediyorlar.

En basit bir şey söyleyeceğim: Geçenlerde bu zihniyetin koyularından bir hanımefendi, bir yazar hanımefendi Jean-Paul Belmondo'nun ölümüyle ilgili Fransa Cumhurbaşkanının devlet töreni düzenlemesinden dolayı sanatçı olarak çok güzel bir yazı yazmış. Beğendim, bakın karşı gçrüşte olmama rağmen çok beğendim. Altına onu onore edici güzel cümleler düştüm. Daha yazım biter bitmez silindi. Ya beni tanıyor musun? Ben de seni tanımıyorum ayrıca ama yazdığın yazının öz fikrine saygı duydum sana bir şeyler yazmak istedim."