Ünlü oyuncu şaka olsun diye yol kenarında soyundu! Hayatının şokunu yaşadı!

Almanya'da benzerine pek de rastlanmayan bir olay yaşandı. Ülkenin ünlü televizyon dizilerinde rol alan ve tanınan oyuncularından Antje Mönning, YouTube için bir video hazırladı. Yol kenarında çırılçıplak soyunan ve yoldan geçen araçlara bedenini gösteren 40 yaşındaki oyuncu kıskıvrak yakalandı. Zira başarılı oyuncunun yanında soyunduğu araçta 3 sivil polis bulunuyordu.

Ünlü oyuncu şaka olsun diye yol kenarında soyundu! Hayatının şokunu yaşadı! - Sayfa 1

Almanya’nın çok okunan tabloid gazetelerinden Bild, ünlü oyuncu Antje Mönning’in mahkemelik olduğunu duyurdu… Gazete, ülkenin güneyindeki Jengen’de Haziran ayında şaka olsun diye yol kenarında bedenini teşhir eden ve soyunan Mönning’in şikayetler üzerine yakalandığını yazdı. Mönning ve tanıklar önceki gün hakim karşısına çıktı.

113
Ünlü oyuncu şaka olsun diye yol kenarında soyundu! Hayatının şokunu yaşadı! - Sayfa 2

Gazete, Mönning’in yoldan geçen araçlara soyunduğunu ve teşhircilik yaptığını yazarken bu araçlardan birinin içinde 3 tane sivil polis olduğunu aktardı. Genç kadın adamların sivil polis olduğunu bilmeden soyunduğunu açıklarken, bugün duruşma gerçekleşti.

213
Ünlü oyuncu şaka olsun diye yol kenarında soyundu! Hayatının şokunu yaşadı! - Sayfa 3

1200 euro para cezası istemiyle yargılanan Mönning, 300 euro ceza aldı. Um Himmels Willen isimli komedi dizisinde genç bir rahibeyi canlandırarak şöhrete kavuşan Mönning, “Araçtan çıkıp böyle bir video yapma fikri bir anda aklıma geldi” dedi.

313
Ünlü oyuncu şaka olsun diye yol kenarında soyundu! Hayatının şokunu yaşadı! - Sayfa 4

Mahkemede konuşan polislerden biri, “Bu beni çok rahatsız etti. Taciz ediliyormuşum gibi hissettim. Kıyafeti çok saçmaydı” dedi.

413