Magazin
20 Mar 2020 11:09 Son Güncelleme: 20 Mar 2020 11:19

Ünlü oyuncu korku dolu anlarını böyle anlattı! Ailesi karantinaya alındı!

Ailesinin coronavirüs salgını nedeniyle karantinaya alındığını açıklayan ve ağlamamakta güçlük çeken genç oyuncu Pınar Deniz'in o paylaşımı takipçilerini üzdü..

Vatanım Sensin dizisiyle dikkat çeken oyuncu Pınar Deniz'in son paylaşımları sevenlerini üzdü.

Coronavirüs nedeniyle annesi, ananesi ve teyzesini belirti olduğu için gözetim altına aldıklarını duyuran Pınar Deniz, gözyaşları içinde çektiği videoda takipçilerine 'dışarı çıkmayın' mesajı verdi.

Sonuçların iki gün sonra çıkacağını açıklayan Pınar Deniz, 'sevdiklerinizin başına bir şey gelecek korkusu anlatılmaz' dedi.

PINAR DENİZ KİMDİR?

Pınar Deniz, 4 Kasım 1993 tarihinde Adana’da dünyaya geldi. Aslen Mardinli ve Arap kökenlidir. İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu.

Çocukluğundan beri oyuncu olma hayalleri kuran Pınar Deniz, oyunculuk eğitiminin yanı sıra dans dersleri aldı. İlk oyunculuk deneyimini Sil Baştan dizisinde yaşadı, bu dizide Evrim karakterini canlandırdı.

Asıl çıkışını ise tarihi bir dizi olan Vatanım Sensin ile yaptı. Bergüzar Korel ve Bergüzar Korel’in başrollerini paylaştığı dizide Yıldız karakterini canlandırdı.