Magazin
11 Şub 2019 16:28 Son Güncelleme: 12 Şub 2019 00:02

Ünlü oyuncu güzel haberi böyle duyurdu: 'Bu sefer gerçek'

Fulya Zenginer, sevgilisi Kuntay Tarık Evren’den evlenme teklifi aldı.

Ünlü oyuncu güzel haberi böyle duyurdu: 'Bu sefer gerçek'

Ünlü oyuncu Fulya Zenginer, 1.5 yıldır birlikte olduğu Kuntay Tarık Evren’den tatil için gittikleri Milano’da evlenme teklifi aldı. “Evet” cevabını veren oyuncu yüzüğünü sosyal medya hesabından paylaştı.

 

Güzel oyuncu yüzüğünü gösterdiği fotoğrafa şu notu düştü: "Tamam bu sefer gerçek. 2017 yılında yani 27 yaşındayken asla ciddi duramayan tam bir kötü şaka kraliçesiydim, ikinci fotoğraftaki trollemeyi de o zaman yapmıştım eski takipçilerim bilir. Ve şimdiye gelecek olursam; aslında çok önce evlilik kararı almıştık ve ben onu teklif sanıyordum.

Ama hayatımın aşkı bey ben hariç herkesin bildiği bir sürpriz hazırlamış ve sonunda ‘evet dedim’ ortaya çıktı. Darısı başınıza, daha güzelleri sizin olsun sevenler sevdiklerine kavuşsun."

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tamam bu sefer gercek 😬 2017 yılında yani 27 yaşındayken asla ciddi duramayan tam bir kötü şaka kraliçesiydim , ikinci fotograftaki trollemeyi de o zaman yapmistim eski takipcilerim bilir 😂 Vee şimdiye gelecek olursam; aslında çok önce evlilik kararı almıştık ve ben onu teklif sanıyordum 😂 Ama hayatımın aşkı bey ben hariç herkesin bildiği bir sürpriz hazırlamış vee sonunda ‘evet dediiiim’ ortaya çıktı 🤤 Darısı başınıza,daha güzelleri sizin olsun sevenler sevdiklerine kavuşsun❤️ This time it is real, the second photo was taken in 2017 and I had a really bad sense of humor so it was a joke😅 Now I really said yeees 🎈 #shesaidyes

Fulya Zenginer (@fulyazenginer)'in paylaştığı bir gönderi ()