Magazin
19 Oca 2018 08:14 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 01:57

Ünlü müzisyen New York’ta dünyaevine girecek!

Kerem Görsev, 22 yıllık eşi Pınar Kapralı ile 22 Eylül'de tek celsede boşanmıştı.

Ünlü müzisyen New York’ta dünyaevine girecek!
Türkiye'nin en önemli caz sanatçılarından Kerem Görsev, sevgilisi Deniz Kurt ile New York'ta dünyaevine girecek. Haberi Sabah yazarı Bülent Cankurt köşesinden duyurdu.

Bülent Cankurt’un yazısının ilgili bölümü şöyle:

New York’ta dünyaevine girecek


Türkiye'nin en ünlü caz sanatçılarından Kerem Görsev ile 22 yıl aynı yastığa baş koyduğu eşi Pınar Kapralı, herkesi dumura uğratıp 22 Eylül'de tek celsede boşanmıştı.

Kerem Görsev cephesinden yine herkesi dumura uğratacak bir haberim var! Topu topu dört ay bekar gezen Kerem Bey, haftaya yine evleniyor! Evet, yanlış okumadanız... Ünlü sanatçı, kısa bir süre oyunculuk deneyimi olan, Milano'da yaşayan şef Deniz Kurt ile haftaya New York'taki Türk Konsolosluğu'nda nikah masasına oturacak. 22 yıl evli kaldığı eşi ile boşanma nedenlerini o dönem tek kelimeyle cevaplayıp "Sihir bitti" diyen Kerem Görsev, kısa sürede yeni bir sihre kapılmış anlaşılan.
Ne diyelim; umarım çok mutlu olurlar.BİR TAŞLA İKİ KUŞ VURACAK

Bu arada Kerem Görsev'in New York'ta bir taşla iki kuş vuracağını da öğrendim. Kulaklarımızın pasını silmek için harika albümler yapan Görsev, nikahtan sonra New York'ta, 'After Hurracine NYC' adını verdiği 18'inci albümünün kaydını da yapacakmış.