Ünlü kadın televizyoncuya şok! Evdeki 'öteki' kadın kocası çıktı!

İstanbul'da yaşanan olay akıllara durgunluk verdi. Ünlü kadın televizyoncu A.B, dolabındaki iç çamaşırları ve kıyafetlerinin yerlerinin sürekli değiştiğini görünce, bir yazılım firmasında mühendis olan eşi K.B'nin kendisini aldattığını düşündü. Kuşkulanan A.B, eşyalarının üzerinde ayrıca kuru temizleme etiketleri bulunduğunu da fark edince yatak odasına gizli kamera yerleştirdi. Kamera görüntülerini izleyen ünlü televizyoncu gözlerine inanamadı.

Ünlü kadın televizyoncuya şok! Evdeki 'öteki' kadın kocası çıktı! - Sayfa 1

A.B, kamera görüntülerini izleyince şok geçirdi. Kendisine ait kadın iç çamaşırı ve kıyafetlerin bizzat kocası K.B tarafından giyildiğini tespit etti.


110
Ünlü kadın televizyoncuya şok! Evdeki 'öteki' kadın kocası çıktı! - Sayfa 2

Görüntülerde aynı zamanda makyaj yapan ve peruk takarak kadın kılığına giren K.B'nin, 5 yaşındaki çocuklarıyla bu kılıkta oyun oynadığı ortaya çıktı.


210
Ünlü kadın televizyoncuya şok! Evdeki 'öteki' kadın kocası çıktı! - Sayfa 3

A.B, soluğu mahkemede aldı. Boşanma davası açan A.B ayrıca eşi hakkında avukatı Orhan Adagül aracılığı ile 'nitelikli cinsel taciz', 'anne babanın çocuklara zarar verecek şekilde davranması' suçlarından Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.


310
Ünlü kadın televizyoncuya şok! Evdeki 'öteki' kadın kocası çıktı! - Sayfa 4

Dilekçeye göre K.B, peruk takıp, makyaj yaparak kadın kılığına girdi ve bu halde 5 yaşındaki çocuklarıyla sık sık iletişim kurdu.


410