Gündem
19 Ağu 2014 16:58 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 16:35

Ünlü isimlerden CHP açıklaması!

Kurultayda CHP'ye gireceği söylenen Levent Üzümcü ve Şebnem Dönmez iddiaları yalanladı.

CHP'de 5-6 Eylül'de yapılacak olan olağanüstü kurultay yaklaşırken, kulislerde de yeni yönetim için çeşitli isimler dillendiriliyor. Bugün bazı internet sitelerinde ve sosyal medyada, Gezi olayları sürecinde attıkları tweet'lerle kamuoyunun gündemine gelen bazı oyuncuların CHP Parti Meclisi'ne girecekleri iddia edildi.

YENİ ÖĞRENDİM
O isimlerden biri de Oyuncu Levent Üzümcü'ydü. Habertürk'e konuşan Levent Üzümcü, konuyla ilgili hiçbir şekilde bilgisinin olmadığını, iddiaları haber sitelerinden ve sosyal medyadan takip ettiğini belirterek, "Şu an konuşmak istemiyorum, çünkü hiçbir şey bilmiyorum. Bana gelen herhangi bir teklif yok. Dişçideydim, yeni çıktım. Ben de şu an öğrendim" dedi.

SİYASETE GİRMEYİ ASLA DÜŞÜNMÜYORUM
CHP PM için kulislerde adı geçen konuşan tiyatro sanatçısı Şebnem Sönmez ise her şeyi twitter'dan öğrendiğini söyleyerek, "Hiçbir görüşmem, bilgim olmadı. Ben de herkes kadar şaşkınım" ifadesini kullandı. "Ben asla ve asla siyasete girmem" diyen Sönmez, "Benim işim sanat. Sanat muhaliftir. Ben hiçbir zaman iktidar olmak için yarışmam, iktidara inanmam" şeklinde konuştu.