Ünlü isimden dikkat çeken açıklama! "Öğrenci bir kızın mayolu fotoğrafı Instagram'da olmaz"

Usta sanatçı Coşkun Sabah, 21 yaşındaki kızı Roza’nın Instagram paylaşımlarına neden tepki gösterdiğini açıklarken, hesabı kapattırdığını belirtti.

Ünlü isimden dikkat çeken açıklama! "Öğrenci bir kızın mayolu fotoğrafı Instagram'da olmaz" - Sayfa 1

Şarkıcı Coşkun Sabah, kızının sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlar hakkında ''Üniversite öğrencisi bir kızın mayolu fotoğrafı Instagram’da olmaz. Kapattırdık Instagram’ını. Küstüm ona, 10 gün hiç konuşmadım, o da çok üzüldü'' açıklamasını yaptı.

132
Ünlü isimden dikkat çeken açıklama! "Öğrenci bir kızın mayolu fotoğrafı Instagram'da olmaz" - Sayfa 2

Şarkıcı-besteci Coşkun Sabah, Hürriyet'ten Ömür Gedik'e verdiği röportajda sosyal medya hakkında yaptığı açıklamalar ve müzik hayatı hakkında açıklamalarda bulundu. Sabah'ın sosyal medya hakkında gündem olan sözleri hakkında yaptığı açıklamalar şu şekilde:


232
Ünlü isimden dikkat çeken açıklama! "Öğrenci bir kızın mayolu fotoğrafı Instagram'da olmaz" - Sayfa 3

Kızın Roza’nın Instagram paylaşımlarına tepki gösterdin, neden?

-Üniversite öğrencisi bir kızın mayolu fotoğrafı Instagram’da olmaz. Kapattırdık Instagram’ını. Küstüm ona, 10 gün hiç konuşmadım, o da çok üzüldü. 

332
Ünlü isimden dikkat çeken açıklama! "Öğrenci bir kızın mayolu fotoğrafı Instagram'da olmaz" - Sayfa 4

Yazık, yapmasaydın keşke.

-Kendi çevresindeki arkadaşlarının fotoğraflarını gösteriyor bana. Ben kendi kızım için bunu kabul etmiyorum. “İleride ne istersen yaparsın ama okul okurken bunu yapma” dedim. Olan oldu, gazeteciler bunu kaçırmamış.


432