Ünlü isim setlere geri dönüyor! "Sevişme, öpüşme, sigara ve..."

90'lı yıllarda rol aldığı sevişme sahneleriyle adını duyuran oyuncu Yaşar Alptekin, setlere geri dönmeye karar verdi. Kendi kurallarını açıklayan Alptekin, "Sevişme, öpüşme, sigara ve alkol sahnelerinde oynamam" dedi.

Ünlü isim setlere geri dönüyor! "Sevişme, öpüşme, sigara ve..." - Sayfa 1

Eski manken ve oyuncu Yaşar Alptekin, önceki akşam düzenlenen Şuursuz Aşk filminin galasında görüntülendi. Muhabirlerle sohbet eden Yaşar Alptekin, ekranlara geri dönmek istediğini söyledi.


110
Ünlü isim setlere geri dönüyor! "Sevişme, öpüşme, sigara ve..." - Sayfa 2

SETLERE GERİ DÖNÜYOR

Muhabirlerle konuşan Alptekin, oyunculuk hakkında 'İlk üç dört sene karşıydım ama içimde bir aşk varmış. Şimdi oynamak istiyorum ama teklif geliyor. Ben sanatçıyım istenen her rolde oynarım" dedi.

210
Ünlü isim setlere geri dönüyor! "Sevişme, öpüşme, sigara ve..." - Sayfa 3

"SEVİŞME VE ÖPÜŞME SAHNELERİNDE OYNAMAM"

Kendi kurallarını olduğunu söyleyen Alptekin, sözlerine şöyle devam etti: "Tabii ki de var. Sevişme sahnesi, öpüşme sahnesi, sigara ve alkol sahnelerinde oynamam. Bunlar kesin kurallarım"

310
Ünlü isim setlere geri dönüyor! "Sevişme, öpüşme, sigara ve..." - Sayfa 4

YAŞAR ALPTEKİN KİMDİR?

Yaşar Alptekin, 10 Mart 1964 tarihinde Tekirdağ'ın Şarköy ilçesinde doğdu. Şarköy Lisesi'nden mezun olduktan sonra İstanbul'a geldi. 1980 yılında mankenliğe başladı. 1981 yılında Günaydın gazetesinin düzenlemiş olduğu dans yarışmalarında dikkat çeki.

410