Ünlü gazeteci Recep Çilingir son yolculuğuna uğurlandı

Magazin basınının ünlü ismi Recep Çilingir geçtiğimiz salı günü geçirdiği kalp krizi sonrası hastaneye kaldırılmış, yoğun bakımda tedavi gördüğü sırada hayatını kaybetmişti. Çilingir'in ölüm haberi magazin camiasını yasa boğdu. Çilingir, Esenler Muhammediye Camii’nde kılınan cenaze namazı sonrası gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı.

Ünlü gazeteci  Recep Çilingir son yolculuğuna uğurlandı - Sayfa 1

Çeşitli gazete, TV kanalı ve dergilerde magazin haberleri yapan gazeteci Recep Çilingir geçtiğimiz salı günü kalp krizi geçirdi. Kendisi gibi gazeteci olan Halil Çilingir'in yanında rahatsızlanan Recep Çilingir, ambulansla Taksim İlkyardım Hastanesi'ne kaldırıldı.

114
Ünlü gazeteci  Recep Çilingir son yolculuğuna uğurlandı - Sayfa 2

Kalbi yaklaşık 45 dakika duran Çilingir, doktorların yoğun çabası sonrası hayata döndü ve yoğun bakıma alındı. Yoğun bakımda tedavi altında olan Çilingir, dün sabah hayatını kaybetti.

214
Ünlü gazeteci  Recep Çilingir son yolculuğuna uğurlandı - Sayfa 3

Yoğun bakımda tedavi altında olan ünlü gazetecinin kalp krizi geçirmeden 10 gün önce BionTech aşısı olduğu öğrenildi. Daha önce de kalbinden rahatsızlanan gazeteci Çilingir'in damarlarında 6 adet stent bulunuyordu.

314
Ünlü gazeteci  Recep Çilingir son yolculuğuna uğurlandı - Sayfa 4

Yoğun bakımda bilinci kapalı halde yatan ve hayati tehlikesi devam eden Recep Çilingir'in kalbi dün durdu. Doktorların yoğun çabasına rağmen ünlü gazeteci sabah saat 11.30'da hayatını kaybetti.

414