Gündem
17 Mar 2017 16:09 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 22:33

Ünlü futbol kulübü Rihanna haberi yapan gazeteye dava açtı

Yıldız kulübün iki futbolcusu kaybedilen maç öncesinde ünlü şarkıcı Rihanna ile sabaha kadar eğlendikleri iddia edilmişti.

Fransa basını, Blaise Matuidi ve Marco Verratti’nin, Barcelona maçından 2 gün önce Rihanna ile birlikte olduğu iddia edildi. Olayın hala yankı bulduğu Fransa’da, basın çok ilginç bir detayı haberlerine konu etti.

Haberde dünya yıldızı Rihanna’nın, PSG’li oyuncular Blaise Matuidi ve Marco Verratti ile Barcelona maçından 2 gün önce birlikte olduğunu yazdı. Daha sonra yalanlanan bu haber ise ülke gündemine bomba gibi düştü.

PSG'DEN TEPKİ GELDİ

Paris Saint Germain, haberin kaynağı olan L'Equipe'e tepki gösterdi.

PSG, "Matuidi ve Verratti, Barça maçından önce Rihanna ile mi görülmüş?Bu onların profesyonelliğine ve kulübe hakarettir" açıklamasını yaptı.

GAZETEYE DAVA AÇILDI

Marco Verratti, kendisinin 6-1'lik Barcelona maçı öncesi bir gece kulübüne gittiğini iddia eden L'Equipe gazetesine dava açtı. Öte yandan Marco Verratti'nin menajeri Di Campli, "Barcelona maçından 48 saat önce Rihanna ile birlikte olduğu yalan. Yasal yollara başvuracağız" açıklamasında bulundu ve iddiaları yalanladı.