Ünlü dizi oyuncularına büyük şok! Müstehcen sahneleri...

İngiliz basınında yer alan haberlere göre özel bir dijital TV kanalında yayınlanan Bridgerton adlı dizinin özel sahneleri bazı internet korsanları tarafından yetişkin sitelerine sızdırıldı ve oralarda yayınlanmaya başlandı. Dizi oyuncularının bu gelişme karşısında dehşete kapıldığı belirtildi.

Ünlü dizi oyuncularına büyük şok! Müstehcen sahneleri... - Sayfa 1

Dizinin yayıncısı olan şirketin kararlı bir şekilde bu korsanları bulmaya çalıştığı belirtildi. Dizinin önemli rollerini üstlenen ve senaryo gereği bu tür sahnelerde kamera karşısına geçen Phoebe Dynevor, Regé-Jean Page, Sabrina Bartlett ve Jonathan Bailey'in ise bu olup bitenler karşısında dehşete kapıldığı belirtildi.

18
Ünlü dizi oyuncularına büyük şok! Müstehcen sahneleri... - Sayfa 2

YÜZBİNLERCE KİŞİ İZLEDİ

Bilgisayar korsanları tarafından yetişkin sitelerine sızdırılan bu sahnelerin yüzbinlerce kişi tarafından izlendiği ortaya çıktı. Yayıncı şirketin girişimiyle bu sahnelerin izlenmesi askıya alındı ve yasal işlemler başlatıldı.

28
Ünlü dizi oyuncularına büyük şok! Müstehcen sahneleri... - Sayfa 3

KARAKTERLERİN İÇSEL YOLCULUĞUNU YANSITMA AÇISINDA ÖNEMLİYDİ

 Dizinin baş kadın karakterini canlandıran 25 yaşındaki oyuncu Phoebe Dynevor bir röportajında, konuşulan bu sahnelerin senaryoda yer almasının karakterlerin içsel yolculuğunu yansıtması açısından önemli olduğunu söylemişti.

38
Ünlü dizi oyuncularına büyük şok! Müstehcen sahneleri... - Sayfa 4

Bir dönem dizisi olan Bridgerton, Julia Quinn'in kaleme aldığı sekiz romanlık seriden uyarlandı. Eser, 1813 ile 1827 yılları arasındaki bir döneme odaklanıyor. Eserin kahramanları ise Bridgerton ailesinin çocukları.

48