Polemik & Kulis
25 Eki 2016 10:10 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 21:37

Ülker aleyhine tweet atan haber spikeri kovuldu!

Akit TV'nin Ülker aleyhine tweet atan Ana Haber spikerini "reklam alıyoruz" gerekçesini öne sürerek kovduğu ortaya çıktı...

Akit TV'nin Ülker aleyhine tweet atan Ana Haber spikerini "reklam alıyoruz" gerekçesini öne sürerek kovduğu ortaya çıktı.

Kovulan spiker Ali Asım Ağaoğlu durumu sosyal medya hesabından açıkladı. İlk önce AKİT TV'nin Facebook sayfasından "Sayın Ali Asım Ağaoğlu'na kanalımıza vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki iş hayatında kendisine başarılar dileriz" ifadeleri paylaşıldı.

Bunun üzerine Asımoğlu da "Şahsi Twitter hesabımdan geçen hafta Ülker ile ilgili attığım ve yarım saat sonra reklam aldık onlardan diyerek sildirilen twitim nedeniyle olduğu eklenmemiş ilişiğimin kesilme nedenine" diyerek bir açıklama yaptı. Asımoğlu açıklamasının devamında ise "Twitin konusu Fetönün Adapazarı şeker fabrikasını kumpasla ele geçirip Ülker'e peşkeş çekmesiydi. Bende kendilerine teşekkür ediyorum ve Medyum Memiş ile başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

İşte o paylaşımlar...