Televizyon
28 Eki 2012 14:17 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 14:18

ÜLKENİN EN CESUR SUNUCUSU SEÇİLDİ! VİDEO

Ünlü sunucu, bir iç çamaşırı firması için reklam filminde poz verince ülkenin en cesur sunucusu seçildi.

Danimarka’nın en büyük televizyon kanalı, TV 2’de Zulu adlı programı sunan model Sarah Grünewald, bir iç çamaşırı firması için reklam filminde poz verince ülkenin en cesur sunucusu seçildi.

Sarah Grünewald, reklam filmindeki seksi ve cesur pozları ile dikkat çekti. Görüntülerini Jens-Jakob Thorsen’in çektiği filmde müziği ise Tim Christensen uyarladı.

Reklam filminden sonra bir çok model bürosundan teklifler almaya başlayan Sarah Grünewald’ın Forrest&Bob adlı Danimarka firmasının iç çamaşırı reklamı için çekilen görüntüleri The Sun’da kapak oldu.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER : VİDEO

Sarah Grünewald, sunuculuğu bırakmayı düşünmediğini ama modellik için gelecek yeni teklifleri değerlendirebileceğini belirterek “çekimler 16 saat sürdü. 11 yıllık modellik hayatımda hiç bu kadar dikkat çekmemiştim. Benden hippi bir genç kız görüntüsü istediler. Onun için üzerimde fazla giysi yok. Çekimlerde, dans ettim, sözde esrar içtim, öpüştüm, meditasyon yaptım, güldüm. Benim için çok şahane bir macera oldu. Ben hiç bu kadar güzel bir çekimde yer almamıştım. Müzik de güzel olunca şahane bir eser ortaya çıktı”dedi.