Türkiye güzeli yaşadığı zor günleri anlattı! "Cinsel yönden ne olduğumun..."

2009 Türkiye Güzeli Senem Kuyucuoğlu, Gökhan Çınar’ın hazırlayıp sunduğu ‘Katarsis’ programına konuk oldu. Kariyerinin zirvesinde, Türkiye'de ve Amerika'da modellik yaptığı dönemde basına gizlice servis edilen görüntüleriyle konuşulan ve yaşam tarzı üzerinden tartışılan Kuyucuoğlu, "Kendi hayatımı kendi ellerimle mahvettim" dedi.

Türkiye güzeli yaşadığı zor günleri anlattı! "Cinsel yönden ne olduğumun..." - Sayfa 1

EXXEN’de yayınlanan Uzman Psikolog Gökhan Çınar’ın sunduğu Katarsis X-TRA programına, 2009 Türkiye Güzeli Senem Kuyucuoğlu konuk oldu ve ilk kez tüm hayat öyküsünü anlattı.


110
Türkiye güzeli yaşadığı zor günleri anlattı! "Cinsel yönden ne olduğumun..." - Sayfa 2

Kariyerinin zirvesinde, modellik yaptığı dönemde basına gizlice servis edilen görüntüleriyle konuşulan, yaşam tarzı, uyuşturucu kullanımı ve cinsel yönelimi üzerinden tartışılan ve yıllarca kabuğuna çekilen Kuyucuoğlu, çocukluğunu, anne ve babasıyla yarım kalan hikayesini, modelliğe başlama öyküsünü ve hayatının alt üst olduğu dönemi ayrıntılarıyla paylaştı.


210
Türkiye güzeli yaşadığı zor günleri anlattı! "Cinsel yönden ne olduğumun..." - Sayfa 3

"YAPTIĞIM HİÇBİR ŞEYDEN UTANMADIM"

Birçok insan tarafından yargılandığı dönemde içine kapandığını ifade eden Senem Kuyucoğlu; "Yaptığım hiçbir şeyden utanmadım. Her şey benim hayatımın bir parçasıydı ve bunlarla gurur duyuyorum çünkü bunlar beni ben yapan şeyler. Utandığım tek şey şu oldu: kalkıp tepki vermem gereken anda öyle bir noktaya getirildim ki ağlamak zorunda kaldım, mağdur olmak zorunda kaldım. Beni oraya doğru ittiler. Kendime bunu yakıştıramadım" dedi.


310
Türkiye güzeli yaşadığı zor günleri anlattı! "Cinsel yönden ne olduğumun..." - Sayfa 4

"EN YAKIN ARKADAŞIM TARAFINDAN AFİŞE EDİLDİM"

"Cinsel eğilimim de dahil yaşadığım her şeyi insanlardan uzakta yaşamayı tercih ettim" diyen Kuyucuoğlu, "En yakın arkadaşım tarafından afişe edildim. Bu kadar şeyi saklayıp, bir anda kendimi odak noktası olarak buldum. Bu çok rencide ediciydi" dedi.


410