Televizyon
08 Tem 2013 09:27 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 15:16

TÜRKİYE BU SABAH YENİ BİR TELEVİZYON KANALI İLE TANIŞTI

Star Medya Grubu bünyesinde "Türkiye'nin en yeni Televizyonu" sloganıyla yeni bir kanal yayın hayatına başladı..

Star Medya Grubu bünyesinde "Türkiye’nin en yeni Televizyonu" sloganıyla yayın hayatına başlayan tv4; çocuk, kadın, aile, yaşam, aktüalite ve müziğin de içinde yer aldığı zengin bir formatta hazırlandı.

tv4, üç farklı kitleye bir arada yayın yapan Türkiye’nin tek televizyonu olma özelliğini taşıyor.

tv4, yirmi dört saatlik dilimde, çocuklar için Karamel Kuşağı, kadınlara yönelik olarak “Kadınlar Arasında” ve devamında ise “Herkes İçin TV” akışıyla yayın yapacak.

tv4, izleyicide “kalite algısı” bırakacak bir ekran dinamiği oluşturmaya yönelik olarak planlandı. Ekran tasarımlarında taze, yeni, akıllı bir ekran hissi vermek amaçlandı.

tv4, seyircilerine sinemadan gençlik ve kadın programlarına, çizgi filmlerden, aktüel yapımlara, belgesellerden dünya müzik yıldızlarının konserlerine kadar geniş ve zengin bir yelpazede yayın sunacak.

tv4, dünya ekranlarında ses getiren dizilerin yanı sıra, bol ödüllü ve yıldızlı filmlerden oluşan özel sinema gösterimlerine de yer verecek.

“Herkes İçin TV” kuşağında yer alacak bu yapımlar, imdb’den 7 ve üzeri puan almış filmlerden seçildi.

Her akşam ekrana gelecek filmlerin ilki "Türkçe seslendirmeli", ikincisi ise "orijinal dilde Türkçe altyazılı" yayınlanacak. Böylece, Türk televizyonlarında orijinal dilde film izlemek için alternatif bulamayan izleyicilerin yeni tercihi, yeni dönemde tv4 olacak.

tv4’ün çocuk seyircileri ise "Karamel Kuşağı"nda en yeni yapım çizgi filmleri izleyecek. Üç boyutlu animasyonlarla çizilen ve yüksek kaliteli grafiklerden oluşan bu çizgi filmler, konuları itibariyle de popüler…

tv4’ün bir diğer kuşağı olan "Kadınlar Arasında" kuşağında, tüm dünyada fenomen olmuş diziler yayınlanacak. "Muhteşem Tatlar" yemek programında, akşama ne pişirilebileceğinin ipuçları verilecek.

tv4’ün aktüel programları ise renkli bir çerçevede mekanlar, insanlar, trendler, otomobiller, moda ve tasarım içerikli yapımlar.

tv4’ün müzikseverlere de bir sürprizi var: Konserler… John Lennon’dan The Beatles’a, Elvis Presley’den Led Zeppelin’e ve Bob Marley’e kadar tüm zamanların yıldızları; konser/biyografi serileriyle hafta sonları gece yarısı ekranda olacak.

Star Medya Grubu’nun 2013 yılı yeni yatırımlar ve markalaşma stratejileri doğrultusunda, Mehmet Sadioğlu’nun Genel Yayın Koordinatörlüğünde yayın hayatına başlayan tv4; önümüzdeki aylarda medya, reklam ve iletişim çevreleri ile bir araya gelecek.

ETİKETLER
#tv4 #star medya grubu