Spor
11 Ağu 2022 18:07 Son Güncelleme: 11 Ağu 2022 18:30

Türk başkandan Kaan Ayhan'a çirkin teklif! Transferi ucuza kapatmak için...

Süper Lig devlerinin peşinde olduğu Kaan Ayhan için gündeme bomba gibi düşen bir iddia ortaya atıldı. Milli futbolcunun Almanya'daki evine bir Türk başkanın ziyarette bulunduğu ve ailesine Kaan'ın Sassuolo'da problem çıkararak şikayetlerde bulunmasını istediğini söyledi. Böylece futbolcuyu biraz daha ucuza alabileceğini düşünen başkanın bu talebini, Kaan Ayhan'ın ailesi ise dehşet verici buldu.

Sassuolo forması giyen Kaan Ayhan'ı transfer etmek için Süper Lig'de kıyasıya bir rekabet yaşanırken, milli futbolcu ile ilgili ortaya atılan son iddia gündem oldu.

"BİRAZ ORTALIĞI KARIŞTIRSIN"

Tivibu Spor'a yaşananları anlatan gazeteci Gökmen Özcan, "Oyuncunun Almanya'daki evine ailesinin yanına bir başkan gidiyor ve ailesiyle görüşüyor. Maddi şartlar soruluyor. O kulüp başkanı şunu söylüyor; 'Kaan Ayhan, Sassuolo'da biraz problem çıkarsın. Takım içerisinde biraz sıkıntı çıkarsın. Ben bu maçta oynamak istemiyorum, Ben hocayla çalışmaktan rahatsızım deyip yönetime gidip şikayette bulunsun.' Biraz ortalığı karıştırsın isteniyor." ifadelerini kullandı.

"AİLESİ BU TALEBİ DEHŞET VERİCİ BULDU"

Futbolcu cephesinin bu talebi oldukça sert karşıladığını belirten Özcan, "Oyuncunun ailesi böyle bir durumunun kesinlikle mümkün olmayacağını diyor. Oyuncu cephesinden dehşet verici bir şekilde karşılanıyor bu durum" dedi.

ETİKETLER
#Kaan Ayhan #Sassuolo