Tüm dünyanın merak ettiği bebek doğdu! Gigi Hadid anne oldu!

Dünyaca ünlü model Gigi Hadid ile şarkıcı Zayn Malik'in bebekleri dünyaya geldi. Kızlarına kavuşan ikili sosyal medya hesaplarından ayrı ayrı paylaşım yaptı.

Tüm dünyanın merak ettiği bebek doğdu! Gigi Hadid anne oldu! - Sayfa 1

Dünyaca ünlü model Gigi Hadid ile şarkıcı Zayn Malik'in bebekleri dünyaya geldi.

Kızlarına kavuşan çift, sosyal medya hesaplarından ayrı ayrı paylaşımda bulundu. 

115
Tüm dünyanın merak ettiği bebek doğdu! Gigi Hadid anne oldu! - Sayfa 2

Gigi Hadid, 'kızımız hafta sonu bize katıldı dünyamızı değiştirdi' mesajını paylaşırken Zayn Malik ise 'Hissettiklerimi kelimelere dökmeye çalışmak imkansız' dedi...

Kısa sürede büyük ilgi gören fotoğraflara binlerce yorum yapıldı.

215
Tüm dünyanın merak ettiği bebek doğdu! Gigi Hadid anne oldu! - Sayfa 3

Minik bebeğin babası Zayn Malik de mutlu haberi sosyal medya hesabından duyurdu. Malik "Kızımız burada. Sağlıklı ve güzel. Nasıl hissettiğimi kelimelerle anlatmak şu anda imkansız. Bu küçük insan için hissettiğim sevgi, benim kavrayışımın çok ötesinde. Onu tanıdığım için müteşekkirim, ona "benim" diyebildiğim için gururluyum ve hayata minnettarım" notu eşliğinde kendisinin ve kızının küçücük ellerinin fotoğrafını paylaştı.

315
Tüm dünyanın merak ettiği bebek doğdu! Gigi Hadid anne oldu! - Sayfa 4

One Direction grubu ile tanındıktan sonra kariyerini solo olarak sürdüren Zayn Malik ile top model Gigi Hadid, bir dargın bir barışık ilişki sürdürüyorlardı. Çift sonunda barıştı ve bir bebek sahibi olmaya karar verdi. Bir bebek bekledikleri ise koronavirüs karantinası sırasında ortaya çıktı.

415