Magazin
02 Ara 2019 23:14 Son Güncelleme: 03 Ara 2019 11:11

Tuğçe Kazaz’dan İmamoğlu’na: Şarapla kendini, Yasin’le milleti kandırması..

Ekrem İmamoğlu'nun kaz eti yerken şarap içtiğini iddia eden manken Tuğçe Kazaz, "Mesele içmesi değil. Bu onunla Allah arasında. Mesele Yasin okumasının şarap aşkı kadar gerçek olmaması. Yani şarapla kendini, Yasin'le ise milleti kandırması." dedi.

Google Haberlere Abone ol

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP'li vekillerle birlikte Ümraniye'de lüks bir restoranda akşam yemeği yedi. Yemek masasının görüntüleri sosyal medyada çok tartışıldı.

AKP'ye yakınlığıyla bilinen eski manken Tuğçe Kazaz Ekrem İmamoğlu'nun o yemekte şarap içtiğini öne sürerek ilginç yorumlar paylaştı.

İŞTE TUĞÇE KAZAZ'IN O YORUMLARI
Hükümet milleti kaz gibi yoldu diyenler yolmayı bırak ‘kaz’ı yemiş😄 Bu tam da zihniyetinizin korkutucu tezahürüne güzel bir örnek olmuş: Siz bu milleti yolmak değil, yemek istiyorsunuz. Yoksa derdimiz yediğiniz kaz değil, onu yiyebilirsiniz. Yeter ki milleti yemeyin!
#imamoğlu

Hep dersiniz ya; "Dini siyasete alet ediyorlar!" Erdoğan inandığı için konuşuyor; camiden de kaçmıyor, namazı da bırakmıyor, şaraba da bakmıyor. Sırf oy için Yasın okuyarak dini kullanan simsar İmamoğlu ise yola şarapla devam ediyor. Şimdi dini siyasete kim alet ediyor?

Mesele içmesi değil. Bu onunla Allah arasında. Mesele Yasin okumasının şarap aşkı kadar gerçek olmaması. Yani şarapla kendini, Yasin'le ise milleti kandırması.