Magazin
09 Eki 2019 11:24 Son Güncelleme: 09 Eki 2019 12:10

Tuba Ünsal'dan yeni hamle! 'O da bana yaklaşmasın'

Model Elisabeth Mas Vall, boşanma aşamasında olduğu eşi Caner Karaloğlu'nun sevgilisi oyuncu Tuba Ünsal tarafından darp edildiği iddiasıyla mahkemeye başvurarak uzaklaştırma kararı aldırmıştı. Ünsal da korunma kararı talep etmek için soluğu mahkemede aldı.

Tuba Ünsal'dan yeni hamle! 'O da bana yaklaşmasın'

İspanyol model Elisabeth Mas Vall’un, boşanma aşamasında olduğu eşi Caner Karaloğlu ve sevgilisi Tuba Ünsal hakkında kendisini darp ettikleri iddiasıyla aldırdığı uzaklaştırma kararının ardından, Ünsal da mahkemeye başvurdu.

"KENDİNİ KORUMAYA ÇALIŞMIŞTIR"

Ünlü oyuncunun avukatının mahkemeye sunduğu dilekçede, “Asıl şiddete uğrayan taraf Tuba Ünsal’dır. Elisabeth Mas Vall, bir mekânda Ünsal’ın boynuna sarılarak İngilizce hakaret etmiştir. O da kendini korumaya çalışmıştır. Davalının Tuba Ünsal’a yönelik hakaret ve tehditlerinin önlenmesi için korunma kararı verilmesini istiyoruz” denildi.

KARARI UYGULAMAZSA ZORLAMA HAPSİNE ÇARPTIRILACAK

Talebi kabul eden mahkeme, Vall’un 1 ay süreyle Tuba Ünsal’a karşı şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama ve küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına karar verdi. Vall, karara uymaması halinde zorlama hapsine çarptırılacak.