Magazin
29 Ağu 2014 14:17 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 16:37

Tuba Ünsal öpüşme iddiaları için ne dedi?

Tuba Ünsal'dan, Aras Bulut İynemli ile öpüştüğü iddialarına sert açıklama.

Google Haberlere Abone ol
Murat Pilevneli’den ayrılıp Mirgün Cabas’la evlenen Tuba Ünsal’ın, Aras Bulut İynemli ile Emirgan’da bir pizzacıda öpüştüğü iddia edildi.

Dedikodulara göre Ünsal ile İynemli geçen hafta cuma günü Emirgan Pizza’da öpüşürken görüldü. İkili, 3 gün sonra da birçok ünlünün katıldığı İynemli’nin doğum günü partisinde samimi pozlar verdi.

Basında yer alan habere karşı, Tuba Ünsal instagram sayfasından bir açıklama yaptı. Bu iddiaların gazete haberlerine yansıması üzenine Tuba Ünsal, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"23 Ağustos akşamı yakın arkadaşımız Aras Bulut İynemli'nin doğum gününden paylaştığım bir fotoğrafı sosyal medya hesabımdan alarak 'günün dedikodusu' başlığı ile servis eden, beni ve ailemi toplumun gözünde küçük düşürecek, kasıtlı ve maksatlı iftira haberi hazırlayan, doğruluğunu ispatlamadan yayınlanmasına onay veren gazete ve gazete yöneticilerini esefle kınıyorum. Kalabalık bir grup arkadaşımızla birlikte kutlama yaptığımız gecede bu haberin gerçek olmadığına başta arkadaşım Aras Bulut İynemli'nin kız arkadaşı olmak üzere onlarca kişi de tanıklık edecektir. Gerçekle uzaktan yakından ilgisi olmayan düzmece bu haberi yayınlayan gazetenin açtığımız en ağır tazminat davası ile cezalandırılacağına eminim."