Tuba Büyüküstün hangi diziyle ekrana dönüyor?

Uzun süredir ekranlardan uzak olan ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün'ün, Netflix’te yayınlanması planlanan Camdaki Kız romanının dizi uyarlamasıyla hayranlarının karşısına geçecek.

Tuba Büyüküstün hangi diziyle ekrana dönüyor? - Sayfa 1

Milliyet Gazetesi yazarı Sina Koloğlu, son olarak Cesur ve Güzel dizisinde rol alan Tuba Büyüküstün, OG Yapım şirketinin Netflix’e çekeceği bir dizi için anlaşmaya vardığını açıkladı.


16
Tuba Büyüküstün hangi diziyle ekrana dönüyor? - Sayfa 2

Tuba Büyüküstünden önemli proje

Okurlar, “Tuba Büyüküstün’ün, yeni projesi yok mu?” diye soruyordu. Tam da bunun üzerine bir bilgi geldi. “Bomba haber” dedi kaynağım. Son zamanlarda önemli işlere imza atan (Netflix işi ‘Atiye’ mesela) OG Yapım, (Onur Güvenatam yapım şirketi) Büyüküstün’le yeni bir dizi üzerinde anlaşmaya vardılar gibi... 

26
Tuba Büyüküstün hangi diziyle ekrana dönüyor? - Sayfa 3

Yani, gelen bilgi bu yönde. Peki proje nedir? Açıkçası, “Olursa güzel bir iş çıkar” dedirtecek bir yapım... ‘Camdaki Kız’ romanının dizi uyarlaması. ‘Çok Satan Kitaplar’ arasında yer alıyor. Yazarı Gülseren Budayıcıoğlu. Kendisi önemli bir psikiyatr. Özetle, yaşama dair romanlarıyla epey ses getiren biri... Psikoterapi uyguladığı hastalarından besleniyor yazar. Bu kitap da o serüvenlerden biri. Biz kendisini televizyon dünyasından da tanıyoruz, ‘İstanbullu Gelin’ dizisinden...

36
Tuba Büyüküstün hangi diziyle ekrana dönüyor? - Sayfa 4

Bu yapım, yazarın ‘Hayat Dön’ romanından uyarlanmıştı. Şahsen böyle bir proje gerçekleşirse ve doğru oyuncularla değerlendirilirse, farklı ve hoş dizimiz olacak demektir. Hatta şöyle bir bilgi de geldi, bu projenin daha önce düşünüldüğü, hatta iki bölümünün yazıldığı... Baktım, çekileceği yönünde haberler de yapılmış.

46