TRT'den flaş karar! Hangi iddialı dizinin fişi çekildi?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan, çocuklar ve onlarla birlikte ailelerin de severek izlediği Tozkoparan, final bölümüyle ekranlara geliyor.

TRT'den flaş karar! Hangi iddialı dizinin fişi çekildi? - Sayfa 1

TRT'nin başrollerinde Burak Kut, Burak Satıbol, Burak Alkaş, Burcu Altın, Yasemin Balık, Emre Şen, Seda Çavdar, Emrah Ben, İbrahim Ethem, Arslan Ebubekir Öztürk, Ayşe Leyla Erdoğmuş, Ateş Sarp, Volkan Yürük gibi oyuncuların yer aldığı dizisi Tozkoparan final yapıyor.

113
TRT'den flaş karar! Hangi iddialı dizinin fişi çekildi? - Sayfa 2

19 Nisan Pazar günü 55. bölümüyle ekrana gelecek çocuk dizisi Tozkoparan'ın yeni bölüm detayları şöyle:

213
TRT'den flaş karar! Hangi iddialı dizinin fişi çekildi? - Sayfa 3

Kuzgunlar, taşı ve makineyi ele geçirebilmek için son hamlelerini yapmış ve Mete’yi kaçırmışlardır. Çocuklar Mete’nin nerede olduğunu araştırırlar fakat bulamazlar. Çok geçmeden Sedef’in telefonu çalar; arayan Kaya’dır. Kaya, Mete’yi kaçırdığını, onu ancak taş ve makineyi kendisine teslim ederlerse özgür bırakacağını söyler. 

313
TRT'den flaş karar! Hangi iddialı dizinin fişi çekildi? - Sayfa 4

Çocuklar, Mete’nin nerede esir tutulduğunu bulabilirlerse, onu kurtarabileceklerini düşünürler ve bisikletleriyle harekete geçerler. Büyükler de çocukların planına destek verirler. Ancak planları başarıya ulaşmazsa, Kuzgunların isteğini yerine getirmek zorunda kalacaklardır. 

413