Medya
09 Nis 2021 19:51 Son Güncelleme: 09 Nis 2021 20:24

TRT’de üst düzey ayrılık! Sosyal medyadan veda etti

Anadolu Ajansı Genel Müdürü olan Serdar Karagöz, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla TRT’ye veda etti.

Geçtiğimiz günlerde Anadolu Ajansı'nın Yönetim Kurulu Üyeliği ve Genel Müdürlüğü görevlerine getirilen Serdar Karagöz, 2018’den beri çalıştığı TRT’ye veda ettiğini açıkladı.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, çalışma arkadaşlarıyla bu zamana kadar birçok başarılı işe imza attıklarını vurgulayan Serdar Karagöz, TRT’den ayrılmanın kendisini hüzünlendirdiğini ifade etti.

Serdar Karagöz'ün sosyal medya hesabından yaptığı veda açıklamasında şu ifadeler yer aldı:

"Değerli Çalışma Arkadaşlarım;

Bir parçası olmaktan büyük gurur duyduğum ve 2018 yılından beri keyifle çalıştığım TRT'den bugün itibariyle ayrılıyorum.

Bir yandan yeni görevime başlamanın heyecanını yaşarken, bir yandan da TRT ailesinden ayrılacak olmanın hüznünü yaşıyorum.

Birlikte çalıştığımız süre zarfında birçok başarılı işe imza atıp, uluslararası arenada iz bıraktık. Yaptığımız işlerle dünyayı daha iyi hale getirmek için insanlara ilham verdik. Bundan sonra da TRT’nin başarılarını, hem Türkiye’de hem de dünyada, daha da fazla duyurmaya devam edeceğinden eminim.

Siz değerli çalışma arkadaşlarıma ve birlikte çalışmaktan büyük gurur duyduğum, vizyonu ile TRT’yi değiştiren, dönüştüren ve uluslararası saygın bir kamu yayıncısı haline getiren Genel Müdürümüz İbrahim Eren Bey’e teşekkür ediyorum.

Hepinize iş hayatında başarılar diliyor, sizlere ve ailelerinize sağlık dolu günler diliyorum.

Sevgiyle kalın.

Serdar Karagöz.”