Televizyon
07 Kas 2023 08:32 Son Güncelleme: 07 Kas 2023 16:03

TRT1 iki iddialı dizisinin fişini çekti! Peş peşe final yapacaklar

Yaz başında TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Hayatımın Neşesi'nden sonra Benim Güzel Ailem dizisinin de fişi çekildi. Hayatımın Neşesi bugün yayınlanacak olan son bölümle final yaparken Benim Güzel Ailem de 22. bölümle ekran macerasını noktalayacak.

TRT 1 yaz başında yayınlanmaya başlayan iki dizisi için final kararı aldı. Kanal Hayatımın Neşesi'nin ardından Benim Güzel Ailem dizisinin de fişini çekti.

22. BÖLÜMLE EKRAN MACERASINI BİTİRECEK
Kanaldan ilk olarak Hayatımın Neşesi dizisi için final kararı alındı ve dizi bugün son bölümüyle ekrana gelecek. TRT, Benim Güzel Ailem dizisi için de final kararı aldı. Levent Türkan'ın yönettiği, Baykut Badem'in yazdığı dizi 22. bölümde ekrana veda edecek.

KADROSUNDA USTA İSİMLER VAR
Çarşamba günleri seyirciyle buluşan Benim Güzel Ailem dizisinin kadrosunda Erdal Özyağcılar, Onur Buldu, Seray Gözler, Ufuk Özkan, Melis Babadağ, Aycan Koptur, Nergis Kumbasar, Erdem Akakçe, Barış Yıldız, Meltem Pamirtan, Serra Pirinç, Münire Apaydın, Emre Akkuş, Toprak Can Adıgüzel, Ebrar Karabakan, Mina Sinenden, Ahmet Hakan Ünal, Özlem Kaplan ve Halil İbrahim Kalaycıoğlu rol alıyor.