Polemik & Kulis
01 Nis 2019 15:12 Son Güncelleme: 01 Nis 2019 16:02

TRT programcısı topa tuttu: Yeter artık inin Erdoğan’ın sırtından!

TRT Müzik programcısı Züleyha Ortak, seçim sonrası twitter’dan AK Parti içindeki bazı kadroları topa tuttu.

TRT programcısı topa tuttu: Yeter artık inin Erdoğan’ın sırtından!

Emine Erdoğan’a yakın isimlerden biri olan ses sanatçısı Züleyha Ortak, twitter’dan açtı ağzını yumdu gözünü.

Ortak, büyükşehirlerin CHP’ye kaptırılmasını AK Parti içindeki bazı gruplara bağladı.

“YaRabbim içimizdeki ahmaklar yüzünden helâk eyleme bizi!” şeklinde bir tweet atan Ortak, yazılarının devamında şu ifadeleri kullandı:

Bunca yıldır onca şeye şahitlik etmiş, onca badire atlatmış, alçak insanlarla yek başına mücadele etmiş bir vatandaş olarak çok kelam eder, sayfalarca yazabilirim ama kısaca diyorum ki;  YeterArtık  İnin Recep Tayyip Erdoğan’ın sırtından!

İt gibi çalışan, üretmek, iz bırakmak ve faydadan başka bir şey düşünmeyen insanları, sırf bekar diye bel altı dedikodularla,  emek verdiği işinden azleden insan müsveddelerine gereken ceza verilmeli ve sistemden def edilmeli!

Koca ülkeyi gezen, 102 miting yapan, yek başına halka dokunan, uykusuz geceler geçiren, yükünü hafifletmek yerine, sırtına yük bindiren yakın-uzak herkes titresin, kendine gelsin ve 1 değil 10 adım geriye çekilsin!  Onurluca çekilmezler ise, el çektirilsin!

*Kendilerini (tövbe haşa) İlah gibi gören, akla gelebilecek her türlü zulmü yapan, özel kalem ve ekipleri, koruma diye tabir edilen kimi haydutlar ivedi şekilde görevden el çektirilmeli...

 

MEDYARADAR/ÖZEL