Televizyon
01 Haz 2017 16:32 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 22:44

TRT Haber ekranlarında yeni program! Ne zaman başlıyor? (Medyaradar/Özel)

Yetişkin çocukların annelerini babalarını anlattıkları program, pazar günleri ana haber bülteninden sonra yayına girecek.

TRT Haber’de yeni bir program başlıyor: Benim Annem Benim Babam. İlk bölüm 4 Haziran Pazar günü saat 20.45’de TRT Haber’de.

İlk bölüm konuğu Altan Erkekli

Altan Erkekli, hayatını değiştiren çerçi hikayesini, yatılı okulda babasından ayrılırken ağlayışını, sofrada babasıyla yaptığı tartışmayı, oyunlarda ağlamak istediğinde hatırladığı olayı anlatıyor.

TRT Haber, izleyicilerin beğenisini toplayacak bir programı daha ekranlarına getiriyor: Benim Annem Benim Babam. Yetişkin çocukların annelerini babalarını anlattıkları programa birbirinden ünlü sanatçılar konuk olacak.‘Benim Annem Benim Babam’ işte bu sıcak hikayeleri ekrana taşıyor

İlk programın konuğu tiyatro sanatçısı Altan Erkekli. Erkekli, hayatını değiştiren çerçi hikayesini, yatılı okulda babasından ayrılırken ağlayışını, sofrada babasıyla yaptığı tartışmayı, oyunlarda ağlamak istediğinde hatırladığı olayı anlatıyor.

Ve “Anneniz babanız şimdi hayatta olsa, onlarla ne yapmak isterdiniz?” sorusunu şöyle cevaplıyor: “Önce bir sarılmak isterim dolu dolu. Öpmek isterim. Çok temizdi ikisi de sabun kokarlardı...Duygusu da temizdi babamın, annemin de. Pamuk gibi bir insandı. Önce bir koklamak isterdim. Yaşarken onları fark etmiyoruz zaman zaman.”

‘Benim Annem, Benim Babam’ programının ilk bölümü, 4 Haziran pazar günü saat 20.45’de TRT Haber’de.