Magazin
23 Ara 2016 17:28 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 22:18

Tom Hanks'den acı itiraf: Şeker hastası oldum!

Oscar'lı aktör Tom Hanks'tan konuk olduğu radyo programında “Ben yeni Amerikan neslinin aptalca sağlıksız ve hatalı beslenmesi sonucu Tip 2 şeker hastası oldum” dedi.

Google Haberlere Abone ol
Oscar'lı sinema oyuncusu Tom Hanks şeker hastası olduğunu itiraf ettikten üç yıl sonra yeni bir açıklama yaparak “Ben yeni Amerikan neslinin aptalca, sağlıksız ve hatalı beslenmesi sonucu Tip 2 şeker hastası oldum” dedi.

CNN Türk’ten Reha Erus’un haberine göre; “Times” radyosuna konuşan Tom Hanks sinemaya yeni atıldığında sürekli davetlere katıldığını ve bilinçsizce yemek yediğini hatırlatarak “Setlerde de fast food'u açlığı geçiştirmek için tercih ederdim” eklemesi yaptı.

“MESLEĞİME SON VERMEK DURUMUNDA KALABİLİRİM”

Tom Hanks bu arada senaryo gereği bazı filmlerde şişman görünmek için delice abur cubur yemek zorunda bırakıldığını ve bundan şimdi büyük pişmanlık duyduğunu da belirterek “Artık Tip 2 Diyabet hayatımın bir parçası oldu. Bu nedenle çekimlerde zorlanıyorum. Hastalıkla mücadelem böyle giderse mesleğime son vermek durumunda kalabilirim” itirafında bulundu.

Ünlü Amerkalı aktör 2013'te katıldığı “David Letterman Late Show” gece yarısı programında Tip 2 şeker hastalığına yakalandığını ilk kez duyurmuştu.