Magazin
06 Ara 2016 09:51 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 22:14

Tolga Sarıtaş'ın bölüm başı istediği ücret usta oyuncuyu çıldırttı!

Muhteşem Yüzyıl ile ünlenen genç oyuncu yeni dizi için bölüm başına 170 bin lira isteyince usta oyuncu Emre Kınay sinirinden su şişesini kırdı!

Emre Kınay'la geçtiğimiz yıl 'Güneşin Kızları' adlı dizide oynayan Sarıtaş, usta oyuncuyla yeniden bir araya geleceği dizide bölüm başı 170 bin lira isteyince olanlar oldu.

Proje için gerçekleştirilen toplantıda ukala tavırlarıyla da herkesi sinirlendirdiği iddia edilen Sarıtaş'ın dudak uçuklatan talebi karşısında Emre Kınay, küplere bindi.

SENİN YAŞIN KADAR BENİM TECRÜBEM VAR!

Kınay, genç oyuncunun istediği astronomik ücrete "Oyunculukta senin yaşın kadar tecrübem var. Ben bile bu dizi için bölüm başı 60 bin liraya 'evet' dedim. Birkaç dizide oynayınca kendini yıldız mı sandın?" diye tepki gösterdiği iddia edildi.

SU ŞİŞESİNİ KIRDI, SENARYOYU YIRTIP ATTI!

Siniri geçmeyen 46 yaşındaki oyuncunun su şişesini yere fırlatıp senaryoyu da yırtıp attığı konuşuluyor. Bir anda kaşesini 2-3 katına çıkaran Tolga Sarıtaş yüzünden dizi projesi de rafa kalktı.

HANGİ OYUNCU KAÇ PARA KAZANIYOR?

Bu arada Halit Ergenç, Kıvanç Tatlıtuğ ve Kenan İmirzalıoğlu gibi rol aldığı dizilerle milyonları ekrana kilitleyen ünlü oyuncular, bölüm başı ortalama 120 bin ile 140 bin lira arasında değişen ücretler alıyor.

İŞTE BAZI OYUNCULAR VE KAZANDIKLARI PARALAR

Halit Ergenç................ 140 bin TL

Kıvanç Tatlıtuğ ............ 130 bin TL

Kenan İmirzalıoğlu.......130 bin TL

Kerem Bursin..................80 bin TL

Çağatay Ulusoy............. 70 bin TL

Burak Özçivit...................60 bin TL

Haluk Bilginer ............... 50 bin TL

Mehmet Aslantuğ......... 50 bin TL

Aras Bulut İynemli ........ 45 bin TL.