Gündem
21 Mayıs 2013 10:18 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 15:10

TMSF'DEN SHOW TV'NİN BAŞINA ATAMA! KANALI İLAHİYATÇI YÖNETECEK!

TMSF, alacaklarına karşılık olarak Çukurova Medya Gurubu'na ait olan Show TV'ye kanala el koymuştu.

TMSF'nin, borçlarını ödeyemeyen Show TV'ye el koymasının ardından kanalın başına Mehmet Ali Gökçe getilrildi.

TMSF, alacaklarına karşılık olarak Çukurova Medya Gurubu'na ait olan Show TV'ye kanala el koymuştu.

Bugün Show TV'de hareket başladı. Kanalın başına Mehmet Ali Gökçe geldi. Gökçe, hemen kolları sıvadı ve herkesle görüşmeye başladı. Çalışanların kaderi ve neler olacağı, yapılacağı bu görüşmelerden sonra belli olacak.

Bu arada Show TV çalışanları için en önemli avantaj, TMSF’nin daha önce bu tür operasyonlar yapmış ve artık tecrübeli olması…

Peki Mehmet Ali Gökçe Kimdir?

1957 yılında Çankırı’da doğdu. Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu. 1979-1984 yılları arasında Töbank’ta yetkili olarak görev yaptı.

1988 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde 9 ay süreyle sertifikalı Bankacılık Okulu Eğitimi alan Mehmet Ali Gökçe, 1985-1991 yılları arasında Faisal Finans Kurumu’nda Orta Kademe Şube Yöneticisi olarak çalıştı.

1991-1999 döneminde Kuveyt Türk Evkaf Finans Kurumu Ankara Şube Müdürü olarak görev yaptı.

1999-2005 yılları arasında Anadolu Finans Kurumu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Gökçe, 2006 yılında Türkiye Finans Katılım Bankası Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlendi.

Mehmet Ali Gökçe’nin bankadaki sorumluluk alanında Kurumsal İletişim Müdürlüğü, Kişisel Bankacılık Müdürlüğü, Kitle Bankacılığı Müdürlüğü, alternatif Dağıtım Kanalları Müdürlüğü ve Şubeler Müdürlüğü bulunmaktaydı.