Medya Günlüğü
02 Ağu 2018 09:20 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:47

Tıpkısının aynısı...Nurgül Yeşilçay'ın gençliğini bakın kim oynayacak?

Milliyet Gazetesi yazarı Sina Koloğlu, yeni sezonun iddialı dizilerinden olan Gülperi'nin detaylarını bugün okuyucuları ile paylaştı.

Tıpkısının aynısı...Nurgül Yeşilçay'ın gençliğini bakın kim oynayacak?
Milliyet Gazetesi yazarı Sina Koloğlu, başrollerini Nurgül Yeşilçay ile Timuçin Esen'in paylaştıkları Gülperi dizisinde, Yeşilçay'ın hayat vereceği Gülperi karakterinin gençliğini oynayacak ismi yazdı.

İşte Sina Koloğlu'nun bugünkü yazısından "Nurgül Yeşilçay'ın gençliğini oynayacak" başlıklı o bölüm:

‘Gülperi’, yeni sezonun merakla beklenen dizilerinden. Nurgül Yeşilçay ile Timuçin Esen başrolü paylaşıyor. Çekimler, Gaziantep’te başladı. Dizide Gülperi’nin (Nurgül Yeşilçay) gençliğini Kayra Zabcı oynayacak. Tıpkısının aynısı... Kayra için bu belki de sıçrama olacak. Zabcı, 2013’ te Türkiye ve Dünya Çocuk Best Model yarışmasında birinci olmuş. Yani şöhreti küçük yaşlarda yakalamak için yola çıkmış, ‘tesadüflere’ bırakmamış. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Tiyatro Bölümü’ne girmiş, okulu bitiyor. Bugüne kadar ‘Küçük Ağa’, ‘Aşktan Kaçılmaz’, ‘Muhteşem Yüzyıl’ ve ‘Vatanım Sensin’in gibi birçok dizi ve filmde oynamış. Zapcı’yı ‘Gülperi’de Yeşilçay’ın gençliği ve ilk aşkı sonrasında gelen evlilik hikayesinin bölümlerinde izleyeceğiz.