Gündem
27 Mayıs 2011 14:51 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 12:23

TELEVİZYON YAYINCILARI DERNEĞİ BAŞKANLIĞI'NA KİM GETİRİLDİ?

Televizyon Yayıncıları Derneği (TVYD) genel kurulu tek listeyle yapıldı.

TELEVİZYON YAYINCILARI DERNEĞİ BAŞKANLIĞI'NA KİM GETİRİLDİ?

Televizyon Yayıncıları Derneği genel kurulu tek listeyle yapıldı. Başkanlık görevini Adem Gürses, Hidayet Karaca'dan devralırken, TV8 Genel Müdürü Abiş Hopikoğlu TVYD'de genel sekreterliğine getirildi. Kubilay Keskin ise genel sayman oldu.

TVYD 2011 Genel kurulu listesi şöyle:

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER
1. İbrahim ŞAHİN   (TRT)
2. Çağatay ÖNAL           (Star TV)
3. İrfan ŞAHİN    (Kanal D) 
4. Serdar ÇALOĞLU   (Show TV) 
5. Adem GÜRSES (Başkan)  (ATV)
6. Hidayet KARACA   (STV)
7. Mustafa ÇELİK   (Kanal 7)
8. M. Koray ALTINSOY          (Fox TV)
9. Cem AYDIN    (NTV)
10. İbrahim PAŞALI   (Cine 5)
11. Semih KAYA           (HaberTürk)
12. Abiş HOPİKOĞLU  (Genel Sekreter)    (TV8)
13. Fatih KARACA   (Kanal Türk)
14. C. Efe ÖNBİLGİN   (TNT)
15. Namık KASAPBAŞOĞLU          (Kral TV)
16. Mehmet Akif BEKİ   (24 TV)
17. Barış TÜNAY           (CNNTÜRK)
18. Hüseyin ERÜST     (FLASH TV)
19. Kubilay KESKİN (Genel Sayman)  (CNBC-E)
20. Suavi DOĞAN    (BLOOMBERG HD)
21. Alper TAN    (Kanal A)
22. Ertan ÖZERTEM   (DigiTürk)
23. Başar BAŞARIR   (DSmart)
24. Tahsin YILMAZ   (IPTV)
25. Özkan DALBAY   (Kablo TV)

YEDEK ÜYE ULUSAL KANALLAR 
1. Oskay ALPTÜRK   (ATV)
2. Pelin Diştaş YAŞAROĞLU  (Kanal D)
3. A. Seval COŞAR   (Show TV)
4.  Zeynel KOÇ    (TRT)
5. A. Ekrem UYSAL   (Fox TV)

BÖLGESEL/YEREL/KABLO/UYDU PLATFORM  
6. Hüseyin YURTERİ   (MTV)
7. Süleyman TALAŞ   (DigiTürk)   

DENETLEME KURULU  ASİL ÜYE ULUSAL KANALLAR
1. Muzaffer ŞAFAK                 (Kanal 7) 
2. Hakan TÜMER                   (Kanal D)
3. Erdal AKSU                  (Digitürk)

 
BÖLGESEL/KABLO/UYDU YEDEK ÜYE ULUSAL KANALLAR
 
1. Yavuz NART           (ATV)
2. Tarik PAZARBAŞI          (TV8)

BÖLGESEL/KABLO/UYDU 
3. Levent USLU           (E2)

DİSİPLİN KURULU ASİL ÜYE ADAYLARI ULUSAL KANALLAR
1. Nazan YILMAZ          (TV8)
2. Tülay Mutlu DÖLEN         (24 TV) 
BÖLGESEL/KABLO/UYDU 
3. Aslıhan Dumlu DURMAZ         (D Smart)

YEDEK ÜYE ADAYLARI ULUSAL KANALLAR 
1. Sabit ÇAKAR          (STV)

BÖLGESEL/KABLO/UYDU 
2. Yalçın BİROL          (MTV)  
3. Ahmet ESKİOĞLU         (Kanal A)