Magazin
08 Nis 2018 11:42 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:08

Tatlıses'in “yusuf yusuf” hareketine Orhan Gencebay'dan yanıt: Dili sürçmüştür herhalde!

Sağlık sorunları nedeniyle Hatay'daki Mehmetçik'e moral ziyaretine katılamayan Orhan Gencebay, İbrahim Tatlıses'in "Korktukları için gitmiyorlar" şeklindeki çıkışına yanıt verdi.

Tatlıses'in “yusuf yusuf” hareketine Orhan Gencebay'dan yanıt: Dili sürçmüştür herhalde!
Geçen hafta Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’la birlikte ünlü isimler Hatay’a Mehmetçik’e destek ziyaretinde bulunmuşlardı. Şarkıcı Demet Akalın da her etkinliğe aynı isimlerin gittiğini ifade ederek duruma tepki göstermişti. Ziyaretin ardından İbrahim Tatlıses, magazincilerin Demet Akalın sorusuna “Yusuf yusuf'tan gelemedi” yanıtını vermişti.

Tüm bunlara şarkıcı Demet Akalın sosyal medya hesabından yanıt vermişti. Demet Akalın’ın ardından ziyarete katılmayan Orhan Gencebay da açıklamada bulundu.

“İBRAHİM BEY’İN DİLİ SÜRÇMÜŞ HERHALDE”

Milliyet’ten Emrah Akçaay’a konuşan Gencebay, “İbrahim Bey’in dili sürçmüş herhalde... Böyle bir şeyi kabul etmek mümkün değil. Afrin bizim anılarımızın ve askerimizin olduğu yer. Ben, sağlık sorunları yüzünden gidemedim. Yıllar önce baypas ameliyatı oldum ve ritim bozukluğu var. Uçağa binmem sakıncalı” ifadelerini kullandı.