Spor
21 Kas 2022 12:28 Son Güncelleme: 21 Kas 2022 12:36

Tarihi fotoğrafın bedeli ortaya çıktı! Ronaldo ile Messi servetine servet kattı

Futbol tarihinin en iyi futbolcuları arasında gösterilen Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo'nun ortak yaptıkları sosyal medya paylaşımının bedeli ortaya çıktı.

Futbol tarihinin gelmiş geçmiş en başarılı oyuncuları Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo, ortak paylaşım yaptı. Bir markanın buluşturduğu ikili, yaptıkları paylaşımla küçük çaplı bir servet kazandı.

4 MİLYON 300 BİN DOLARA MAL OLDU
Ünlü Amerikalı fotoğrafçı Annie Leibovitz'in Ronaldo ile Messi'yi çektiği satranç karesi, iki futbolcu tarafından eş zamanlı paylaşıldı. Sosyal medyayı yıkan fotoğraf, ünlü fotoğrafçıya yaklaşık 4 milyon 300 bin dolara mal olurken, dünyaca ünlü futbolcular ise paylaşımlarından büyük miktarda para kazandı.

RONALDO VE MESSİ SERVET KAZANDI
Cristiano Ronaldo'nun Instagram'da paylaştığı post için 2.4 milyon dolar, Messi'nin ise 1.7 milyon dolar aldığı belirtildi. Fotoğrafla ilgili daha sonra ortaya çıkan bir gerçek ise herkesi şaşırtmıştı. Dünyaca ünlü iki futbolcunun fotoğraflarının ayrı ayrı zamanlarda çekildiği ve daha sonra montajla bir araya getirildiği ortaya çıkmıştı.