Gündem
02 Kas 2010 11:41 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 11:45

TARAF YAZARI İLE ÜNLÜ OYUNCUNUN TWİTTER'DA 'KIZ KAVGASI'

Taraf Gazetesi yazarı Yıldıray Oğur, ünlü bir erkek oyuncu ile Twitter'da 'kız kavgası'na tutuştu!

KPSS hakkında “KPSS kapısında yüzüğünü küpesini çıkarmadan sınava alınmayanlar var, ama türban serbest. Akılla mantık el ele, daha demokrat yarınlara” diye tweet yazan Levent Üzümcü, Taraf Gazetesi yazarı Yıldıray Oğur ile bir tartışma içerisine girdi.

Yıldıray Oğur’a önce “Hayırdır? Neden sürekli yazdığım tweet’leri eleştiriyorsun, takip etmiyorsun hem de?” diye soran Üzümcü, cevap alamayınca “Kız arkadaşın mı beğeniyor yoksa beni?” diye başka bir tweet attı. Ve bu tweet’ten sonra olanlar oldu.Eleştiri bombardımanına tutulan Üzümcü, daha sonra kendini ifade edebilmek için Twitter aracılığıyla Oğur’un telefonunu istedi.

Ünlü oyuncu Levent Üzümcü, söylediklerinin yanlış anlaşıldığını dile getirerek konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Ortalık biraz sakinleşsin diye bekledim. Öncelikle, ben kimsenin karısına kızına laf etmedim; edecek biri de değilim zaten... ‘Hayırdır? Neden sürekli yazdığım tweet’leri eleştiriyorsun, takip etmiyorsun hem de?’ diye sorduğum şahsın bu soruma cevap vermeyip mesleğimle ilgili yanıt vermesi karşılığında, ‘Kız arkadaşın mı beğeniyor beni?’ dedim. Erkek psikolojisi, bu durum çok geliyor başımıza, sırf sevgilisi seni beğeniyor diye sana gıcık olur, gıcıklık yapar. Ancak tartışmanın standardı çok aşağıya indi. Birçok ipinden boşalmış tweet geldi. Ben de kendisine telefonla ulaşmaya çalıştım. Bu yazışmalara verilen cevaplar da ortada, böylesine puslu bir ortamda açıklama yapma gereği duydum. Yazışmalara bakan olursa bir kez daha görecektir söylediklerimin doğruluğunu.”

KAVGA BAŞLATAN KONUŞMALAR:

Levent Üzümcü: Sana bir şey sorucam. Beni takip etmiyorsun ama her "demokrasi karşıtı" mesajımda karsimdasin? İçim kötü herhalde de mi?

Yıldıray Oğur: Estağfirullah için dışın bir... Halkımızın yüzde 42si oyunculuğuna bayılıyor...

Levent Üzümcü: Kız arkadasın mi beğeniyor yoksa beni?

Yıldıray Oğur: Terbiyesizlikte oyunculuktan daha başarılısın... Bence sektör değiştir.

Levent Üzümcü: Seni takibe alıyorum yildiran bakalım el mi yaman bey mi yaman. Terbiye konusunda yüzyüzemiz de olacak seninle:)

Yıldıray Oğur: Altın tespih film festivali en iyi erkek oyuncu ödülü laik mafyatik türk oyuncusu performansıyla....

Yıldıray Oğur: Telefonumu bulma çabalarını takdir ediyorum. ben ev adresimi vereyim, direkt gelip intihar saldırısı yap, daha temiz iş

Levent Üzümcü: E ben sana benim telimi alabileceğini söyledim. Sen ve alıngan sevgiline bir şey söylemedim ki ben. Onu söyleyecektim. Arasana.

Yıldıray Oğur: Tamam söz arayacağım neydi numaran 0900...