Televizyon
26 Mayıs 2021 01:08 Son Güncelleme: 26 Mayıs 2021 01:09

Survivor'dan kim elendi? İşte adaya veda eden isim

Survivor’da büyük ödül oyunu kıyasıya rekabetle geçti. Yarışmada bir yenilik yapılırken, Survivor 2021 yarışmacıları ile Survivor Yunanistan takımları karşılıklı yarıştı. Ayrıca bir isim de adaya veda etti.

Kırmızı ve mavi takım elemeden hemen önce büyük ödül için mücadele etti. Bu kez yarışmacılara Yunan Survivor yarışmacıları da katıldı. Survivor'da SMS sıralamasının ardından yeni eleme adayları belirlendi.

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Yunan yarışmacılarla birlikte oynanan ödül oyunu nefes kesti. Kırmızı takımın açık ara farkla oynadığı oyunun kazananı aranıyor. Kazanan takım ise helikopterle Dominik'in kuzeyinde rafting yapacak. Müthiş yemeklerin olduğu piknik yaptıktan sonra lüks villada kalacak. Üstelik kazanan taraf hak ettiği ödülün selfisini çekip sosyal medyada paylaşacak. Sosyal medya fenomenlerinden oluşan jüri ise bunları değerlendirecek. Oyunun kazananını Yunan yarışmacı Sakis'in sayısı ile kırmızıların oldu.

SURVİVOR ELEME ADAYLARI

Günler sonra ilk kez eleme heyecanı yaşanan yarışmada dokunulmazlığı ilk kaybeden takım maviler olmuştu ve aday olarak Poyraz'ı çıkardı. İkinci eleme adayı ise kırmızı takımdan Aleyna Çalışkan olarak açıklandı.

Yarışmada mavi takımdan Poyraz SMS birincisi oldu ve adaylığı düştü. Takımdan Steven ikinci aday seçildi, üçüncü kişi de SMS ikincisi Ayşe'nin tercihi ile Merve oldu.

Kırmızı takımda da SMS birincisi Batuhan oldu. Batuhan ise dördüncü aday olarak Berkay'ı çıkardı.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Bu hafta Survivor'da bir kişi adaya veda ediyor. İki takım da dokunulmazlık oyunlarını birer kez kaybederek aday çıkarmıştı. Haftanın adadan elenen ismi Merve Aydın oldu.