Survivor'dan elenen yarışmacı her şeyi itiraf etti! 'Bile bile yaptı…'

Survivor’dan elenen Melis Sezer, adaya veda ettikten sonra içini döktü.

Survivor'dan elenen yarışmacı her şeyi itiraf etti! 'Bile bile yaptı…' - Sayfa 1

TV8'de yayımlanan Survivor'da en son elenen isim Melis olmuştu. Survivor Melis, elendikten sonraki ilk röportajını verdi. Survivor Melis "Ben elendikten sonra takımda dört kişi kaldı. Hepsi birbirinden iyi oyuncular. Çok fazla değişiklik olacağını düşünmüyorum. Bundan sonra ciddi anlamda tüm dokunulmazlık oyunlarına asılmalarını beklerim" dedi.


15
Survivor'dan elenen yarışmacı her şeyi itiraf etti! 'Bile bile yaptı…' - Sayfa 2

Erken elenmenin kendisini üzdüğünü söyleyen Melis, "Gönüllüler takımında performans olarak değerlendirdiğimde kendimi daha üstün gördüğüm birkaç kişi vardı. Onlardan önce elenmek beni üzdü. Karşı takımı eleyemememiz tamamen bizim hatamız. Bu sorumluluğu üzerime de alıyorum. Bir yerlerde demek ki ben de sayılarımı alamadım ki dokunulmazlık oyununu kaybettik" ifadelerini kullandı.


25
Survivor'dan elenen yarışmacı her şeyi itiraf etti! 'Bile bile yaptı…' - Sayfa 3

ŞAMPİYONLUK ADAYINI AÇIKLADI

Survivor 2021'de favori gördüğü isimleri açıklayan Melis şunları ifade etti:

"İsmail Balaban olabilir. İyi bir sporcu, şampiyonluğun yakışacağını düşünüyorum. Oldukça hırslı, hiçbir zaman mücadeleyi bırakmayacaktır. Karşı takımdan da Poyraz oldukça hırslı, SMS'lerde gördüğüm kadarıyla halk tarafından da seviliyor. Berkay'ı da finalist adayı olarak görüyorum.

İsmail beni adımı adil olması açısından söylediğini belirtti. Ne, ne kadar adil bilemiyorum. Merve potada olduğu için beni de potaya koymak neye göre adil? Bizi mi çarpıştırmak istedi, anlayabilmiş değilim. Benim SMS'imin düşük olma ihtimalini biliyordu.


35
Survivor'dan elenen yarışmacı her şeyi itiraf etti! 'Bile bile yaptı…' - Sayfa 4

"BENİ KAYBETMEK ÖNEMLİ OLSAYDI..."

"İsmail, Batuhan ve ben iyi anlaşıyorduk. Beni kaybetmek onlar için önemli olsaydı yerime potaya SMS'i yüksek olduğu için Batuhan'ı koyabilirdi. Bunu yapmayı tercih etmedi ve ben de ilk potamdan çıkamadım. Bir şeyleri tahmin edip bile bile yapması beni üzdü.


45