Televizyon
19 Şub 2020 09:16 Son Güncelleme: 19 Şub 2020 09:27

Survivor'dan elenen ilk isim belli oldu!

Survivor 2020'in 3. bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Kuralların değiştiği Survivor'da ilk elenen yarışmacı belli oldu.Gönüllüler takımı arasında gerçekleşen elemede Fatma, Makbule ve Evrim arasında en düşük oyu alan yarışmacı adaya veda etti.

Survivor'dan elenen ilk isim belli oldu!

Survivor'ın 3. bölümünde ada konseyinde bir isim yarışmaya veda etti. Survivor'ın ilk bölümünde dokunulmazlık oyunu kaybeden gönüller takımı ada konseyinde oylamaya gitmiş ve ilk eleme adayı Fatma olmuştu. Sms oylaması sonrasında ise gönüllüler takımında en yüksek oyu alan iki yarışmacı, değişen kurallar gereğince elemeye kalan diğer iki yarışmacıyı da belirledi.

 

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?
Survivor gönüllüler takımında ada konseyinde en yüksek oyu alan isimlerin Ceyhun ve Cemal Can olduğunu Acun Ilıcalı açıkladı. Ceyhun, evini özlediği ve oyunlarda zayıf olduğu gerekçesiyle Makbule'yi söyledi. Cemal Can ise 3. eleme adayı olarak Evrim'in adını verdi. Böylece Survivor'ın ilk eleme konseyinde Evrim, Fatma ve Makbule eleme adayları oldu.

SURVIVOR'DAN KİM ELENDİ?
Survivor 2020'de yapılan ilk sms oylamasının sonuçlarına göre elenen isim belli oldu. Eleme adayları olan Evrim, Fatma ve Makbule arasında en az oyu alan yarışmacı olan Makbule Survivor 2020'den elenen ilk isim oldu.

 

SURVIVOR'DAN ELENEN MAKBULE NELER SÖYLEDİ?
Survivor 2020'den elenen ilk yarışmacı olan Makbule veda etmeden önce duygularını açıkladı. Survivor macerası kısa süren Makbule, "Benim için çok erken bir veda oldu. Benim için tecrübe oldu. Binlerce kişinin içinden seçilerek geldim ve bu da benim için gururdu. İlk gitmek üzücü oldu. Yarışlarda kötü değildim. Karşımızda profesyonel sporcular vardı" ifadelerini kullandı.