Televizyon
20 Haz 2018 12:03 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:42

Survivor'da sembol yarı finalini kim kazandı? Yeni bölümde Hilmi Cem Hakan kavgası!

Survivor'da artık yavaş yavaş sona yaklaşılıyor. Dün akşam çok kritik bir sembol yarı final oyunu oynandı.Peki, Sembol yarı finalini kimler kazandı?

Survivor'da sembol yarı finalini kim kazandı? Yeni bölümde Hilmi Cem Hakan kavgası!
Survivor 2018'de, 9 gün sonra şampiyon belli oluyor. Kıbrıs finaline çok az bir süre kala dün akşam yarışmacılar kaderlerini belirleyen sembol yarı final mücadelesi verdiler. Bu yarış öncesi ise yine güzel bir ödül oyunu için karşı karşıya geldiler. Peki oyunları kimler kazandı?

SEMBOL YARI FİNAL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Kıbrıs'a erken final niteliği taşıyan ve yarışmacıların kaderini beliirleyen sembol yarı finali yine nefes kesti. Turabi'nin yarışamadığı mücadelede Ünlüler'den bir tek Adem yarışabildi. Yarışta başarılı bir performans sergileyen Adem, erkeklerde finale yükselen isim olurken kadınlarda ise bir üst tura çıkan isim Nagihan oldu.

ÖDÜL OYUNUNU KİMLER KAZANDI?

sembol oyunu öncesi yarışmacılar muhteşem bir villada akşam yemeği ve dondurma keyfi için kıran kırana bir mücadele verdiler. Günün sonunda yarışı kazanan isimler erkeklerde Anıl, kadınlarda ise Nagihan'dı. Anıl ödülünü Hilmi Cem'le paylaşırken Nagihan ise Hakan Hatipoğlu'nu villaya götürdü.

DAMLA GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Uzun bir aradan sonra ilk kez yarışan Damla, Nagihan'la karşılaştığı bir oyun sonrası bacağındaki acıya daha fazla dayanamadı ve oyun sonunda gözyaşlarına boğuldu.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Survivor 104. bölümü bu akşam ekranlara geliyor. Survivor yeni bölümde yarışmacılar dokunulmazlık oyununa çıkarken Adem ile Nagihan ise Kıbrıs'a gitmek için amansız bir mücadeleye girişecekler.

HİLMİCEM HAKAN GERİLİMİ

Yeni bölümde dokunulmazlık mücadelesi esnasında Hilmi Cem ile Hakan karşı karşıya gelirken, Hakan Hatipoğlu, bir pozisyonda bench'ten yardım alamayınca arkadaşlarına sinirlendi. Kimsenin ses etmemesinden yakınan Hakan'a ilk tepkiyi Hilmi Cem verdi ve ikili tartışmaya başladı. Hakan en sonunda tartışmayı kapatmak için kendini denize attı.