Televizyon
06 Mayıs 2021 23:59 Son Güncelleme: 07 Mayıs 2021 00:35

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? Yeni takımlar ilk kez yarıştı!

Survivor 2021’in yayınlanan son bölümünde ödül oyunu heyecanı yaşandı. Survivor'da takımlar karışmasının ardından yapılan ilk oyunda mavi ve kırmızı takım yarışmacıları karşı karşıya geldi.

Survivor 2021’de yeni dönem başladı. Ünlüler - gönüllüler formatı ile başlayan Survivor’da takımlar karıştırıldı. Melis Sezer’in elenmesi sonrasında, konseyde yeni takımlar açıklandı. Ünlülerde Survivor’a başlayıp mavi takıma, gönüllülerde başladığı oyunda kırmızı takıma geçen yarışmacılar oldu. Takım arkadaşı iken şimdi rakip olan yarışmacılar, ödül oyununda rakip olarak mücadele etti.

SURVİVOR 2021’İN YENİ TAKIMLARI

Survivor 2021’de Melis’in elenmesi sonrasında takımlar karıştırıldı. Buna göre takımların kadrosu şu şekilde oldu;

MAVİ TAKIM: Poyraz, Ayşe, Merve, Steven, Sergen, Dora

KIRMIZI TAKIM: İsmail, Batuhan, Berkay, Aleyna Kalaycıoğlu, Aleyna Çalışkan

YENİ TAKIM KAPTANLARI KİMLER OLDU?

Survivor 2021'in 18. haftasında yeni takımlar kaptanlarını seçti. Kırmızı takımda kaptanlığa Batuhan, mavi takımda ise Merve Aydın seçildi.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de yeni takımlar ilk defa karşı karşıya geldi. Mavi takım ve kırmızı takım arasındaki ödül oyununda gözler eski takım arkadaşlarının mücadelesinde idi. Kırmızı takıma geçen Aleyna Kalaycıoğlu, Ayşe'yi ilk karşılaşmalarında yenmeyi başardı. Sonrasında Berkay, Poyraz'ı ve İsmail Balaban da eski takım arkadaşı Sergen'i yendi.

Mavi takım, oyuna iyi başladı ve 3-0 öne geçti. Sonrasında kırmızı takım arayı kapattı. Skor 3-3 olduktan sonra karşılıklı sayılar almaya başladı takımlar. Skordaki bu denge 7-7'den sonra mavi takım lehine bozuldu ve 9-7 üstünlüğü yakaladılar. Sonrasında kırmızı takım, iki sayı alarak skoru 9-9 oldu ve bayrak yarışına kaldı.

Bayrak yarışına kımızı takımdan Berkay ve Aleyna Kalaycıoğlu, mavi takımdan Merve ve Steven çıktı. Atışları ise Merve Aydın ve Aleyna Kalaycıoğlu yaptı. Soluksuz izlenen bayrak yarışında kazanan kırmızı takım ödülün sahibi oldu.

SURVİVOR'DA ÖDÜL NE OLDU?

Survivor'da ödül oyununu kazanan kırmızı takım, pizza, dürüm, suffle, kızarmış tavuk gibi yemeklerle karınlarını doyurdu.