Televizyon
12 Şub 2019 09:11 Son Güncelleme: 12 Şub 2019 10:04

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? Eleme adayları kimler oldu?

Survivor 2019'da Türkiye ve Yunanistan takımları ödül oyununda karşı karşıya geldi.

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? Eleme adayları kimler oldu?

Survivor 2019 Türkiye - Yunanistan yarışmasında nefes kesen bir mücadele yaşandı. Survivor'da üst üste oyunlar kaybeden Türk takımı bu defa yiyecek ödülü için sahaya çıktı.

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor'ın 11 Şubat Pazartesi yayınlanan son bölümünde iki takım yarışmacıları, ödül oyunu için kıyasıya mücadele verdi. Kumda futbol oynayan yarışmacılar minyatür kalelere gol atmaya çalıştı. Oldukça aç olan iki takım yarışmacıları bu hafta oldukça lezzetli bir ödül için karşı karşıya geldiler. Ekmek ve bal yiyip enerji kazanacak olan yarışmacılar kumda futbol oynayarak mücadele verdiler. Yer yer sertliklerin yaşandığı mücadelede daha başarılı olan takım Yunan takımı oldu ve mücadeleyi 10-8'lik galibiyetle kazandılar.

OYUN SONRASINDA TÜRK TAKIMINDA GERGİNLİK!
Survivor Türkiye-Yunanistan yedinci bölümde oynanan ödül oyununda yenilgi alan Türk takımında Kader ve Seda arasında tartışma yaşandı. Kader ve Sema oyundaki hatalar nedeniyle gergin anlar yaşadı. Survivor'a iyi başlayan Türk takımında, son günlerde alınan yenilgiler moralleri bozdu.

SEMBOL OYUNUNU KİMLER KAZANDI?
Survivor Türkiye-Yunanistan son bölümde Türk takımında kızlar ve erkekler kendi aralarında sembol için mücadele ettiler. Kadınlarda Seda, erkeklerde ise Okay sembolü kazanan isimler oldu.

SURVIVOR'DA ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?
Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmasında gerçekleşen ada konseyinde dokunulmazlık sembolünü kaybeden Türk takımı oylama ile ilk eleme adayını belirledi. Oylama sonunda ilk eleme adayı Kader oldu. Türk takımında bireysel dokunulmazlık sahibi yarışmacılar ikinci ve üçüncü eleme adaylarını belirledi. Kadınlarda bireysel dokunulmazlığı kazanan Sude'nin söylediği Okay ve erkeklerde bireysel dokunulmazlığı kazanan Bora'nın söylediği Atakan diğer eleme adayları oldu. Böylece Survivor Türk takımında Kader, Okay ve Atakan sms oylamasına kalan yarışmacılar oldu.

Survivor'a veda edecek olan isim 12 Şubat Salı akşamı belli olacak.

**ELEME ADAYLARI NELER SÖYLEDİ?

KADER
"Bence arkadaşlar konsepti çok yanlış anlamışlar. Tamamen performansa göre değerlendirmeleri gerekiyordu, performansımın iyi olduğunu düşünüyorum. Türkiye’yi iyi temsil ettiğimi düşünüyorum. Adadan gitmek istemiyorum, söz hakkını Türkiye’ye bırakıyorum. Türk halkının hakkaniyetine güveniyorum."

OKAY
"Sonuç biraz şaşırttı tabi, iletişimle ilgili bir eleştiri aldım. Herkesle iletişimimin gayet iyi olduğunu düşünüyorum, takıma getirdiğim sayılarda yeterli bence. İlk haftalarda kendimi daha çok gösteremedim. İlerleyen süreçte daha da iyi olacağımı biliyorum. Umarım gitmem, burası hayallerim benim, sonuna kadar burada kalmayı hedefliyorum. Türk halkının taktirine kalmış diyorum."

ATAKAN
Takımım için elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Aslında fazla da söyleyecek bir şeyim yok. Burada kalmak istiyorum. Takımıma faydalı olabilmek için elimden geleneği yapacağım bundan sonra, hayırlısı buymuş.