Televizyon
26 Mayıs 2024 00:34 Son Güncelleme: 26 Mayıs 2024 00:47

Survivor'da ilk eleme adayı belli oldu! Nefise sakatlandı çığlıklar içerisinde kaldı

Survivor All Star'da son haftalara gelindi ve heyecan dorukta. Kırmızı Takım, Mavi Takım'ı 12-8 yenerek dokunulmazlığın sahibi oldu. Mavi Takım'da ise haftanın birinci eleme adayı belirlendi. Oyunda Nefise büyük bir sakatlık yaşadı ve çığlıklar içerisinde yerde kaldı.

Survivor'da heyecan iyice arttı. Kırmızı Takım, müthşi bir performans göstererek Mavi Takım'ı yendi ve rahat bir nefes aldı. Mavi Takım'da ise Konsey'de bir isim gitme adayı olarak belirlendi.

NEFİSE ÇIĞLIKLAR İÇERİSİNDE YERDE KALDI

Nefise ile Seda parkura çıktı ve hızlı hareketlerle ilerlemeye başladı. Zorlu parkurda ayağı kayan Nefise bileğini burktu ve çığlıklar içerisinde yerde kaldı. "Bileğim çok acıyor" diye bağıran nefisenin yardımına doktor ve arkadaşları koştu. Ayağı sarılan Nefise ilk müdahalenin ardından oyundan alındı.

İÇ BAĞLARI ZORLANMIŞ

Nefise'nin ayak iç bağlarının zorlandığını söyleyen oyun doktoru "Nefise'nin bileği içe döndü. Sedyeyle oyundan aldık. MR'ı çekilecek ve ondan sonra karar verilecek" dedi. Nefise kenara alındı ve oynuna devam edemedi.

Oyun sonrası konuşma yapan Nefise "Kimin ne düşündüğünü bilmiyorum. Büyük bir problem yaşamasam gerçekten oyuna devam ederdim. Her hangi birinin kaderini etkilemek gibi bir niyetim yok. Kendimi bu ara iyi hissediyordum. Gerçekten ayağa kalkabilsem oyuna devam edecektim. Ne olduğunu da tam anlamadım. Elimden geleni yapacaktım ama olmadı. En son aşırı bir acı hissettim. Yarın daha iyi olacağımı düşünüyorum. Ağrı kesici vurduracağım ve yarın ne olursa olsun oynayacağım" dedi.

BİRİNCİ ELEME ADAYI BELLİ OLDU

Konsey'de haftanın birinci eleme adayı belli oldu. En fazla oyu alan Özgür ilk gitme adayı olarak belirlendi.