Survivor'da ikinci eleme adayı belli oldu! Yunus Emre ile Acun Ilıcalı birbirine girdi

Survivor All Star'da sakatlıkları nedeniyle diskalifiye olan Yağmur Banda ve Gizem Memiç takım arkadaşlarıyla vedalaşmak için adaya geldi. İki takımda da duygu dolu anlar yaşandı. Yaman sürekli olumsuz eleştiriler yapan takımına sistem etti. İkinci eleme adayı belli oldu. Dikkat çeken yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte detaylar...

Survivor'da ikinci eleme adayı belli oldu! Yunus Emre ile Acun Ilıcalı birbirine girdi - Sayfa 1

Survivor'da ilk dokunulmazlık oyununu 12-11'lik skorla Kırmızı takım kazanmış, ilk eleme adayı Mavi takımdan Hakan Hatipoğlu olmuştu. İki takımda yarışmadan diskalifiye olan arkadaşlarıyla vedalaşırken duygusal anlar yaşandı. İkinci eleme adayı belli oldu. Heyecan dolu yarışmadan öne çıkanlar şu şekilde:

19
Survivor'da ikinci eleme adayı belli oldu! Yunus Emre ile Acun Ilıcalı birbirine girdi - Sayfa 2

YAMAN TAKIMINA SİTEM ETTİ

Yaman takım arkadaşlarının onun performansını beğenmemesine sitem etti. Yaman, "Şimdi eşleşmeler çok farklı diyorlar, Hakan'la ikinizi alırlar, oradan sayı verir, bu sayı verir diye düşünüyorlar. Ben her zaman sayı vermiyorum. Benim çok aldığımda oluyor. Şimdi bize bir damga vurulmuş. Poyraz efendi 2 haftadır sahada yoksun ama biz sana birşey diyebiliyormuyuz? Yiğit Poyraz'ın ismi var, duruşu var çünkü. Bu takımın en hızlı 3. yarışmacısı olduğumu düşünüyorum. Ogeday'la hemen hemen aynıyız ama bu da hiç söylenmiyor. Benim yaptığım şeyler hiçbir zaman söylenmiyor ama oyun verince hep ağırlık oluyorum. Bunu da ispatlayamıyorum çünkü hepsi bir bütün oluyor ve ben o bütünlüğe karşı tek kalıyorum" ifadelerini kullandı.

29
Survivor'da ikinci eleme adayı belli oldu! Yunus Emre ile Acun Ilıcalı birbirine girdi - Sayfa 3

'DÜELLO BENİM YUVAM'

Hakan Hatipoğlu, "Poyraz gelecek o metaforla anlattığı ağırlığı balondan aşağıya atacak. Eğer onun yükselmesini engelliyorsa bu ağırlık geleceksin, kendin atacaksın, kendi ellerinle atacaksın ama unutmaki Poyraz orası benim evim. Düello benim yuvam." dedi.

39
Survivor'da ikinci eleme adayı belli oldu! Yunus Emre ile Acun Ilıcalı birbirine girdi - Sayfa 4

'HER ANIN KIYMETİNİ BİLMEK ZORUNDAYIZ'

Survivor'a sakatlığından ötürü veda etmek zorunda kalan Gizem Memiç şu ifadeleri kullandı:

Her anın kıymetini bilmeyi bir kere daha kendime hatırlatmış oldum böylece. Maalesef ölümlü varlıklarız ve zaman geçiyor. Her anın kıymetini bilmek zorundayız.

49