Televizyon
20 Haz 2021 08:22 Son Güncelleme: 20 Haz 2021 09:52

Survivor’da heyecan dorukta! Yarı final biletini kapan isim belli oldu

Survivor adım adım finale doğru ilerlerken yarışmacıların kıyasıya mücadelesi de sürüyor. Yarışmanın dün akşam ekranlara gelen bölümünde haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı.

Survivor 2021’in dün akşam ekranlara gelen bölümünde yarışmacılar 1. bireysel dokunulmazlığı kazanmak için kıyasıya mücadele etti. Oynanan oyunların sonunda ise dokunulmazlık sembolünü ve ödülü kazanan yarışmacı, rahat bir nefes aldı.

DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor’da finale çok az bir zaman kala 5 yarışmacı şampiyonluk için kıyasıya mücadele ediyor. Survivor Türkiye’de beş yarışmacı kaldığı için dokunulmazlık oyunu kuralları değişti. Buna göre sıralama turunda ilk üç isim, yarı finale direkt kalacak, diğer iki isim ön eleme turunda karşılaşacaktı. İlk üç sırayı alan İsmail, Poyraz ve Aleyna oldu. Berkay ile Ayşe ön eleme turunda karşılaştı.

Dokunulmazlık oyununda Berkay’ı yenen Ayşe, yarı finalde İsmail’in rakibi oldu. Son karşılaşmada ise kazanan Aleyna ve İsmail, finalde karşı karşıya geldi. Final mücadelesini kazanan 5-1 skorla Aleyna Kalaycıoğlu oldu. Aleyna’nın haftanın ilk eleme adayı olarak Ayşe'nin ismini söyledi.

DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Dokunulmazlık sembolünü kazanacak yarışmacı, ayrıca patates salatası ve şnitzel olan yemek ödülünü de kazandı.

PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021 performans oyunu finalinde semboller yarışmacılara can olarak avantaj sağladı. Üçer sembolü olan İsmail ve Aleyna Kalaycıoğlu’nun beşer canla performans oyununa başladı. Ayşe ve Poyraz, ilk elenen isimler oldu. Sonrasında oyuna veda eden Berkay oldu. Performans oyununda sona kalan isimler İsmail ile Aleyna oldu. Yarışmacılardan kazanan İsmail Balaban oldu ve bu haftayı dokunulmazlık ile kapattı. İstanbul’daki yarı final biletini de kazandı.

ÖDÜL NEYDİ?

İstanbul finaline gitmeyi başaran isim, aynı zamanda kremalı mantarlı makarna ödülünü kazandı.