Survivor’da eleme adayları kimler oldu? Şampiyonluk adayı sürgün kampında…

Survivor 2022 All Star'da ilk haftanın son dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Survivor'ın 18 Ocak Salı ekrana gelen 4. bölümünde ünlüler ve gönüllüler dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Kaybeden takımda ise eleme adayı ve sürgün kampına gidecek ismi belirlemek için oylama yapıldı. Böylece Survivor'da ilk haftanın 4 eleme adayı belli oldu. Sms oylaması sonucuna göre ise bir kişi elenecek. Peki Survivor'da eleme adayları kimler oldu? Sürgün kampına giden son yarışmacı kim oldu?

Survivor’da eleme adayları kimler oldu? Şampiyonluk adayı sürgün kampında… - Sayfa 1

Survivor 2022 All Star'da ilk haftanın son dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. Survivor'da ünlüler ve gönüllüler takımları su üzerinde kurulan zorlu platformda dokunulmazlığı kazanabilmek için yarıştı. Dokunulmazlığı kaybeden takımda yapılan oylamada ise bir kişi hem eleme adayı oldu hem de Birsen, Gizem ve Sercan'dan sonra sürgün kampına giden 4. isim oldu.

111
Survivor’da eleme adayları kimler oldu? Şampiyonluk adayı sürgün kampında… - Sayfa 2

SURVİVOR’DA 4. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Kıran kırana mücadelelerin yaşandığı Survivor 2022’de haftanın son dokunulmazlık oyunu oynandı. Ünlüler ile gönüllüler, 4. dokunulmazlık oyununda zorlu bir su parkurunda karşılaştı. İki takım da dokunulmazlığı kazanarak konseyi rahat geçirmek istiyordu. Dokunulmazlık oyununda yarışmacılar hızlı olmaları, dengede kalmaları, engelleri iyi geçmek için çaba gösterdi. Nefes kesen karşılaşmaları ekrana geldiği oyunda ilk turda kadın yarışmacılar karşılaştı.

211
Survivor’da eleme adayları kimler oldu? Şampiyonluk adayı sürgün kampında… - Sayfa 3

Kıyasıya mücadelede kazanan 8-5 skorla ünlüler oldu. Erkek yarışmacılar da kazanan ise 8-4 skorla ünlüler oldu. Böylece ünlüler, son dokunulmazlık oyununu kazandı.

311
Survivor’da eleme adayları kimler oldu? Şampiyonluk adayı sürgün kampında… - Sayfa 4

SÜRGÜN KAMPINA KİM GİTTİ?

Survivor'da son dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımında ada konseyinde oylama yapıldı.

411