Televizyon
19 Mar 2018 06:56 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:05

Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı, elemeye kimler kaldı?

Dokunulmazlık oyununun ardından elemeye kalan isimler belli oldu.

Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı, elemeye kimler kaldı?
TV8'in reyting rekortmeni fenomen yarışma programı Survivor'da 27. bölüm heyecanı yaşandı. Survivor'da 27. bölüme dokunulmazlık oyununun galibi ve eleme adayları belli oldu. Peki Survivor'da dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Eleme adayları kimler oldu? İşte bu soruların cevapları 

Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Survivor 27. bölümde geçmiş oyunlara nazaran büyük bir çekişmeye sahne olmayan dokunulmazlık oyununun galibi belli oldu. 10-5 gibi bir skorla Gönüllüler'i mağlup eden All Star, bir kez daha dokunulmazlığın sahibi oldu.

Survivor'da bireysel dokunulmazlıklar da belli oldu. Bireysel dokunulmazlık kolyesinin sahibi Nagihan, haftanın en iyi performans sergileyen yarışmacısı ise Funda oldu. Bu iki isim eleme adayı olmaktan kurtuldu ve eleme adayı olacak birer kişi söyleyecekler.

Survivor'da eleme adayları kimler oldu?

Survivor'da bu hafta adaya Gönüllüler takımından bir kişi veda edecek. Dokunulmazlık oyununu kaybederek avantajı kaptıran Gönüllüler takımındaki eleme adayları belli oluyor.

Survivor'da birinci gitme adayı konseyde ismi çıkan İpek oldu. Bireysel dokunulmazlık kolyesinin sahibi Nagihan ise 2. eleme adayını Ramazan olarak seçti. Haftanın en iyi performans sergileyen yarışmacısı Funda ise 3. eleme adayını Birsen olarak belirledi.