Televizyon
28 Mayıs 2018 00:51 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:14

Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı, eleme adayı bomba!

Nefes kesen mücadelenin sürdüğü Survivor'da ada konseyi sonrası eleme adayları belli oldu. Adayların arasında öyle bir isim var ki...

Finale oldukça kısa bir zaman kalan Survivor’da dokunulmazlık oyunu bu akşam yine kıran kırana mücadelelere sahne oldu. Survivor'da bu akşam oynanan ikinci dokunulmazlık oyununda kazanan takım, oldukça zorlu ve yorucu bir parkurda yarışan yarışmacılarının nefes kesen mücadelesinin ardından belli oldu. Vatandaşlar ise, haftanın ikinci dokunulmazlığını hangi takımın kazandığını ve oyun sonrası kaybeden takımdan kimlerin eleme potasına gönderildiğini sorguluyor. İşte, Survivor'da haftanın ikinci dokunulmazık oyunu ve bu gece yaşananlar hakkında merak edilen detaylar...

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2018 bu akşam 82. bölümüyle ekranlara geldi. 27 Mayıs akşamı, ünlüler ve gönüllüler takımından oyuncular ikinci dokunulmazlık oyununu kazanmak için tüm güçleriyle adeta savaştı. Oldukça gerilimli ve sert dakikaların yaşandığı ikinci dokunulmazlık oyununun galibi 10-9'luk sonuçla Gönüllüler takımı oldu. Bu sonucun ardından Ünlüler takımı önce bireysel dokunulmazlık oyunu ile kendi içinde yarıştı ve ardından eleme adaylarını belirlemek için ada konseyi yaptı.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Haftanın ikinci dokunulmazlığını kaybeden Ünlüler takımı, bu kez kendi arasında bireysel dokunulmazlık için yarıştı. Kıran kırana geçen zorlu mücadele sonrası kazanan isim Adem Kılıççı oldu. Bu sonucun ardından Adem ada konseyinde istediği bir kişiyi eleme potasına çıkarma hakkı kazandı.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Ada konseyinde yapılan oylama sonucu Mustafa en çok oyu olarak takım arkadaşları tarafından eleme potasına gönderildi. İkinci eleme adayı ise bireysel dokunulmazlığı kazanan Adem tarafından belirlendi. Adem ikinci eleme adayı olarak Turabi'nin ismini söyledi.

Böylelikle pazartesi akşamı Yağmur Banda, Hakan Hatipoğlu, Mustafa Kemal Kurt ve Turabi Çamkıran'dan biri, yapılan halk oylaması sonucu adaya veda edecek.

BU AKŞAM BAŞKA NELER YAŞANDI?

Gecenin en dikkat çeken gelişmesi dünyaca ünlü şarkıcı Inna’nın,  Survivor’da Türkçe şarkı söylemesi oldu. Romanyalı dünya yıldızı, Ajda Pekkan’ın sevilen şarkısı Yaz yaz yaz’ı Türkçe olarak seslendirdi. Inna ayrıca Gönüllüler takımı ile birlikte yemek yedi ve sevilen şarkılarını söyledi.

Dokunulmazlık oyununda mücadele eden Murat Ceylan boynunu parkura vurunca Dr. Metin Kuş başarılı yarışmaya müdahale etti. Hakan Hatipoğlu dokunulmazlık oyununda sakatlık geçiren Murat Ceylan'ın parkura çıkmasını isteyince ikili arasında sinirler gerildi.

Öte yandan Dokunulmazlık oyununda Adem, sayıyı rakibine kaptırınca takım arkadaşlarına sitem etti. Turabi, Adem'e cevap verince ortalık karıştı ve devreye Acun Ilıcalı girdi. Ilıcalı, Turabi'yle yaşadığı  gerginlik sonrası sinirleri gerilen Adem'in yanına giderek uyarılarda bulundu.

DÜN NELER OLMUŞTU?

Survivor'un 26 Mayıs akşamı ekranlara gelen 81. bölümünde, haftanın birinci dokunulmazlık oyunu yapıldı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Ünlüler Takımı kazandı ve Gönüllüler Takımından iki kişi eleme adayı olarak belirlendi.  Takım kararıyla en fazla ismi çıkan isim Yağmur oldu. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Damla ise Hakan'ın adını verdi. Böylelikle haftanın ilk eleme adayları Yağmur ve Hakan oldu.