Televizyon
09 Nis 2020 08:53 Son Güncelleme: 09 Nis 2020 11:10

Survivor'da büyük değişiklik! Acun açıkladı

Survivor 2020'de önümüzdeki haftadan itibaren sürpriz gelişmeler yaşanacak. Survivor'da her yıl klasik haline gelen birleşme partisinde büyük bir sürpriz yaşanacağını Acun Ilıcalı duyurdu.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor'da büyük bir merakla beklenen birleşme partisi haftaya gerçekleşecek. Her yıl büyük sürprizlerin yaşandığı partide koronavirüs salgınından dolayı büyük değişikliğe gidildi. Survivor Panorama'ya telefonla bağlanan Acun Ilıcalı ise partiyle ilgili bilinmeyen detayları anlattı.

BİRLEŞME PARTİSİNİN DETAYLARINI ANLATTI
Survivor 2020'de yarışmacılar ve izleyiciler tarafından merakla beklenen birleşme partisi tarihi belli oldu. Gelecek hafta yapılacak birleşme partisinde ilk olarak açık artırma oyunu oynanacak. Geçtiğimiz hafta oynanan oyunu duyan yarışmacılar, Acun Ilıcalı'dan açık artırmada olmasını istediği yiyecekleri dile getirdi. Sonrasında kilo tahmini oyunu oynanacak. Bu oyunda yarışmacıların, Survivor başında ve şimdiki halleri ekrana gelecek. Birleşme partisinde Anlat Bakalım ile birlikte futbol oyunu da oynanacak. Ve yarışmacılar, bu sefer performanslarını şarkı yarışmasında gösterecekler.

DÜNYA YARIŞMA TARİHİNDE BİR İLK
Birleşme partisinde, dünya yarışma tarihinde bir ilki gerçekleştireceklerini söyleyen Ilıcalı, "Büyük bir sürprizimiz var ve burada ilk defa açıklıyorum. Tarık Sezer orkestrasına evinden çaldıracağız. Tüm enstrüman çalan arkadaşlarımız kendi evlerinden çalacak. Müzik Dominik'e öyle gelecek. Cengiz'in komşularına sesleniyorum, idare edin lütfen" dedi.

TAKIM DEĞİŞİKLİĞİ KONSEYİ YAPILACAK
Birleşme partisinin sistemini anlatan Acun Ilıcalı "Cuma günü araba oyunumuz var. Cumartesi günü yayında büyük bir derbimiz olacak. Sonra tartı yarışması olacak. En çok kilo verene, ileriki ödül oyunlarından birinde çift katı yeme imkanı vereceğiz. Pazar günü şarkı yarışması, pazartesi de takım değişikliği konseyi var. Takım değişikliğinde de bir sürprizimiz var" şeklinde konuştu.

"TAKIMLARI KARIŞTIRACAĞIZ"
Takımların eşit olmadığını belirten Ilıcalı, "Takımlar karışacak. Çünkü eşit olduğunu düşünmüyoruz ve karıştıracağız. Takımların denk olması gerekir ki, kimsenin hakkını yemeyelim. Takımların karışması lazım ve karışacak. Birleşmeden sonra karıştıracağız" bilgisini verdi.

"FİNAL İÇİN GÖNLÜM TÜRKİYE'DEN YANA"
Yarışma hakkında gelen sorulardan biri de, Survivor finalinin nerede yapılacağı oldu. Koronavirüs salgını nedeniyle Dominik'te olan Acun Ilıcalı "Finalin nerede olacağını şu an bilmiyorum. Ama gönlüm Türkiye'den yana" dedi.